Strony związane z hasłem 'gg':

 • Najnowsze kodeki do filmów czekają na Ciebie w dziale multimedia naszego serwisu. W pozostałych działach znajdziesz między innymi gg na telefon, programy do zarządzania systemem, antywirusy, programy do ściągania i pobierania plików z internetu czy darmowe nawigacje na telefon komórkowy. Nasz serwis prowadzi kilka osób, które bardzo chętnie udzielają pomocy naszym użytkownikom w doborze oprogramowania i jego instalacji. NajlepszeInstalki to serwsi dla Ciebie jeśli lubisz testować oprogramowanie z każdej kategorii i darmowe programy.

  Data dodania: 26 01 2011 ·
 • Netgeeks | Geeks who love the net. »

  Blog o gadżetach, internecie i życiu codziennym. Autorzy poruszają także tematy związane z komputerami Apple, szeroko pojętym designem i social marketingiem. Obowiązkowa pozycja dla każdej osoby, która źle czuje się bez sprawdzenia swojego maila przynajmniej raz dziennie, która musi zajrzeć na facebook'a przynajmniej klika razy na dobę i którą interesują nowoczesne technologie powiązane z życiem codziennym.

  PS Fani Google i Androida też na pewno znajdą tu coś dla siebie!

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stron z opisami na gadu gadu jest – mniej więcej - miliard. Większość z nich posiada smutne opisy na gg. Natomiast większość z nich została stworzona na tej samej – ściągniętej z netu - bazie, korzystają z tego samego skryptu i nierzadko posiadają tę samą grafikę. Unikalność dla nich nie ma znaczenia. Z tego powodu zachęcamy do odwiedzin – dajemy gwarancję, że w Internecie nie znajdziesz innej takiej strony jak nasza!

  Data dodania: 20 01 2011 ·
 • Yet another site about coding. Programmer from Poland (Cracow) wants to smuggle his knowledge about various programming topics and have a place on the network. In this site you will find a lot of specialistic articles about Java Enterprise Edition, Java Standard Edition, C++, C, operating systems, algorithms and other useful things. Topics touches things such as scalability of modern webservices, text-searching, design patterns and other important things that developer should know. Everybody will find something interesting - the articles level starts on newbie-level and ends on advanced.
  Come here and read good articles!
  java ee
  java
  coding java c++

  Data dodania: 28 01 2011 ·