Strony związane z hasłem 'gsm':

 • Podsłuchy Zielona Góra »

  Podsłuchy Zielona Góra Nasz blog poświęcony jest informacjom ze świata podsłuchów. Na stronie szczegółowo opisujemy nowe modele kamer szpiegowskich, nadajniki radiowe, lokalizatory GPS. Jeśli jesteś ciekawy nowinek ze świata inwigilacji czy kontr inwigilacji zapraszamy do ciekawej lektury. Rzeczowe testy oraz analizy dokonywane przez specjalistów. Dzięki nam dowiesz się między innymi jak zabezpieczyć się przed niechcianą ingerencją w życie prywatne i zawodowe oraz jaki sprzęt jest godny polecenia. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.podsluchy.zgora.pl

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doładowanie konta telefonu Tu możesz wykonać zasilenia konta tel. w kluczowych sieciach komórkowych GSM na rynku, tj.: Play Fresh, Mixplus i Simplus, Era GSM: TakTak, Orange Go, Heyah, Samiswoi, 36 i 6, mBank Mobile. Za doładowanie zapłacić można którymś, z różnorakich sposobów płatności przez sieć, takich jak: płatności kartą kredytową, jak i płatności bezpośrednie z internetowego konta bankowego. Bezpiecznie, szybko i pewnie.

  W jaki sposób to się wykonuje?:
  a) podajesz numer komórki i adres emailowy na który przyjdzie potwierdzenie zasilenia,
  b) definiujesz kwotę na jaką chcesz doładować telefon,
  c) wybierasz jak chcesz zapłacić, zatwierdzasz całość i płacisz,
  d) doładowanie salda telefonu nastąpi po kilku minutach od zaksięgowania wpłaty.

  Ponadto na stronie przedstawiono szczegółowe tabelki kwot zasileń oraz terminy przedłużenia ważności salda konta telefonu.
  Dla wykonujących doładowanie telefonu za pomocą Internetu pierwszy raz, zamieszczona jest podstrona z informacjami, prezentująca z detalami etapy zasilenia. Znaleźć tu można także podstronę informacyjną traktująca o zasadach bezpieczeństwa podczas wykonywania dowolnych zakupów przez Internet. Zaprezentowano tutaj istotne zasady bezpieczeństwa, które trzeba zastosować przy nabywaniu czegokolwiek w sieci.

  Data dodania: 24 01 2011 ·
 • Forum Sony Ericsson »

  Forum Sony Ericsson Forum o Sony Ericssonie, duży download, tapety, wygaszacze, dzwonki, motywy, gry java na Twojego Sony Ericssona wszystko za darmo. Forum GSM w całości poświęcone marce telefonów komórkowych Sony Ericsson informacje, pomoc techniczna. Tuning, modyfikacje, dodatki. Odpowiadamy na każdą prośbę o pliki multimedialne które można używać w telefonie.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moduły gsm »

  Moduły gsm Firma istniejąca na Polskim rynku od 2001. Dla państwa każdy projekt możemy wykonać indywidualnie i dostosować urządzenia do państwa potrzeb. Możemy wykonać sterownik, układ pomiarowy, przetwornik dokładnie wg. zaleceń klienta. Mogą to być zarówno pojedyńcze sztuki jak i serie produkcyjne. Zajmuje się między innymi: automatyką przemysłową, napędami elektrycznymi, urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi. Produkowane przez nas urządzenia posiadają możliwość modyfikacji oraz oprogramowania.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • 9a Jakub Lakwa - Szkoła wspinania, Prace wysokościowe, »

  9a Jakub Lakwa - Szkoła wspinania, Prace wysokościowe, Firma 9a świadczy szeroki zakres prac wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Głównym założeniem mojej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług. Cechuje mnie elastyczność pod względem terminów oraz indywidualne podejście do odbiorcy.Pracami wysokościowymi zajmuje się od 5 lat, Podczas tego okresu wykonywałem zlecenia na terenie całego kraju

  ŚWIADCZE USŁUGI Z ZAKRESU:

  - malowanie bloków
  - uszczelnianie spoin ścian zewnętrznych
  - malowanie nadajników GSM
  - reperacja dachów
  - mycie: okien, świetlików, elewacji, dachów
  -montaż reklam wielkoformatowych
  -zabezpieczanie antykorozyjne( czyszczenie, odtłuszczanie, malowanie): kominów, suwnic, silosów, mostów, konstrukcji dachów
  -prace monterskie
  -prace pomiarowe
  -odśnieżanie dachów
  - wycinka drzew
  - prace spawalnicze
  - prace demontażowe- rozbiórka konstrukcji stalowych z użyciem palników.
  -wszelkie nietypowe prace z zastosowaniem technik alpinistycznych

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alternatywa DSL »

  Alternatywa DSL Korzystanie z internetu satelitarnego może być proste jak używanie tv znanej dotychczas jako cyfrowa. Wszystko co musisz zrobić odwiedzić tą stronę stronę i złożyć zamówienie na zestaw do jego odbioru. Niezależnie na jakim terenie żyjesz, możesz mieć niezależny internet. Przesył pakietów, jaki do tej pory był możliwy jedynie przy wykorzystaniu infrastruktury światłowodowej i GSM, jest osiągalny dla każdego dzięki satelitom. Odwiedź opisywaną witrynę i poznaj atuty netu przez satelitę.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze modele telefonów »

  Najnowsze modele telefonów Producenci potężnych sieci, które wytwarzają telefony starają się wymyślać coraz to lepsze możliwości, funkcjonalności, a ponadto wykorzystania nowoczesnych telefonów już okrzykniętymi nazwą smartfonów. Ich zaletą jest to, że są takie małe i mają wszystkie możliwe cechy, można dzięki nim wszystko zrobić zaczynając od telefonowania, a skoczywszy na wykonywaniu zdjęć, które za każdym razem są znakomitej jakości.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja Przemysłowa GPRS/GSM - Katalog Produktów »

  Komunikacja Przemysłowa GPRS/GSM - Katalog Produktów Niezawodne urządzenia przemysłowe GSM posiadające: wejścia analogowe, cyfrowe wejścia/wyjścia, Watchdog, wyjścia przekaźnikowe. Wiele gotowych do użycia aplikacji tj. Modbus proxy, bramka GPRS, serwer web, konwerter portów szeregowych. Komputery przemysłowe oparte o niezwykle wydajny procesor RISC ARM9, z preinstalowanym w pamięci Flash systemem operacyjnym Linux w wersji 2.6, wyposażone w modemy GPRS/GSM. Profesjonalne wsparcie techniczne.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »