Strony związane z hasłem 'hale stalowe':

 • Szwedzka firma oferująca najwyższej, jakości konstrukcje stalowe, zaprasza Państwa do zapoznania się z jej bogatą ofertą, którą znaleźć można na firmowej stronie llentab.pl. LLENTAB posiada wieloletnie doświadczenie zebrane przez ponad 30 lat działalności firmy. Owocuje ono nienaganną współpracą oraz halami charakteryzującymi się doskonałą jakością. Produkujemy i montujemy zarówno mniejsze, jak i bardzo rozbudowane hale stalowe, z najlepszej jakościowo stali produkowanej w naszych fabrykach. Na stronie znajduje się cennik, dane teleadresowe oraz oczywiście pełna oferta.

  Data dodania: 09 08 2011 ·
 • Jeżeli poszukują Państwo jakiejś firmy, która wykona konstrukcję stalową to zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą doświadczoną w tej braży firmą. Osiągnięte przez bardzo długi okres działalności w branży bardzo bogate doświadczenie pozwala naszej firmie dobrze dostosowywać ofertę i należycie dokonywać realizacji uzgodnione z klientem wytyczne. Jesteśmy profesjonalistami w tym co projektujemy, więc ewentualna współpraca z naszą firmą będzie dla klientów przyjemnością. Zatrudnieni u nas specjaliści to grupa odpowiednio przygotowywanych do oferowanej przez naszą firmę działalności fachowców. Nasze usługi dokonujemy na terenie wszystkich województw, a także oferujemy transport i realizację w każdym miejscu. Serdecznie zapraszamy na stronę naszej firmy halestudnicki.pl.

  Data dodania: 17 03 2011 ·
 • Hale stalowe, konstrukcje stalowe, projekty hal »

  Firma Polonex znana jest z projektowania i budowy wszelkich konstrukcji stalowych. Firma oferuje projekty i montaż hal przemysłowych, hal produkcyjnych, hal magazynowych, hal sportowych, sal gimnastycznych, salonów samochodowych, centr logistycznych, hangarów i wiat.
  Firma posiada wysokiej klasy urządzenia umożliwiające cięcie plazmowe blach i spawanie krytym łukiem.
  Polonex zapewnia uniwersalność i lekkość swoich konstrukcji, a także dostosowanie ich do tradycyjnych technologii budowlanych.
  Projektowanie hal stalowych

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Bamix z siedzibą w Warszawie od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz budową konstrukcji stalowych w postaci chodni, magazynów, hal stalowych oraz wielu innych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą inżynierów sprawia, że budowane hale stalowe są zawsze wznoszone na czas, w przypadku naszych usług nie ma mowy o opóźnieniach wynikających z naszej winy. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, a po oddaniu hali stalowej do użytku, zapewniamy jeszcze przez kilka lat serwis gwarancyjny. Na stronie znajdziecie Państwo więcej informacji o firmie Bamix.

  Data dodania: 02 03 2011 ·
 • Przedsiębiorstwo Halstal ma dla Państwa w swojej ofercie hale najwyższej, międzynarodowej jakości z zachodu. Posiadamy do wynajęcia hale Astron, hale systemowe, oraz hale stalowe. Nasze hale charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Powstaliśmy w 2007 roku, tworząc firmę opierając się na własnym czterdziestoletnim doświadczeniu zdobytym na rynkach na całym świecie.

  Data dodania: 05 09 2011 ·