Strony związane z hasłem 'imprezy firmowe poznań':

 • Catering Poznań »

  Firma MiA Catering oferuje swoim klientom organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Naszą specjalnością są usługi cateringowe oraz obsługa bankietów. Organizujemy również imprezy firmowe. Jesteśmy obecni w branży gastronomicznej już od wielu lat, przez co nie ma ona przed nami praktycznie żadnych tajemnic. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm z okolic miasta Poznań. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe poznań »

  Spotkania na zewnątrz siedziby firmy to zawsze doskonały sposób na odstresowanie i odreagowanie złych emocji jakie pojawiają się podczas pracy. Firmowe imprezy integracyjne wpływają b.dobrze na atmosferę wśród ludzi pracujących w zamkniętym środowisku.Na swój sposób wyjście zaraz po pracy do pubu czy na umówione spotkanie jest bardzo dobrym pomysłem. Spotkania przeważnie urozmaicane są aktywnym wypoczynkiem, konkursami drużynowymi, alkoholem oraz jedzeniem.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Integracja dla firm »

  Integrowanie pracowników w firmie to genialny pomysł na prawidłowy rozwój zasobów ludzkich w danej organizacji. Firmowe wyjście powinno być dokładnie zaplanowane tak by pracownicy mieli świadomość że ich czas jest doceniany a pracodawca dba o ich rozwój i klimat poza miejscem pracy. Wszystkich udających się na takiej imprezy zachęcamy do otwarcia się na nowe wrażenia, inny sposób poznania ludzi oraz świadomość życia w „stadzie” które jest niezbędne do odnoszenia sukcesów życiowych.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »