Strony związane z hasłem 'kredyty':


Warning : Missing argument 6 for pages(), called in /home/locust/domains/podlinkowany.net/public_html/templates/people_yellow/tag.php on line 12 and defined in /home/locust/domains/podlinkowany.net/public_html/includes/template.php on line 782

Warning : Division by zero in /home/locust/domains/podlinkowany.net/public_html/includes/template.php on line 787
 • Kredyty samochodowe »

  Strona przedstawiająca bogaty przegląd ofert finansowych z polskich banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji. Bogate zestawienia ułatwiają szybki wybór ciekawej usługi oraz umożliwiają wypełnienie formularza kontaktowego poprzez sieć www. Dokładne opisy poszczególnych ofert umożliwiają ich porównanie a także ogólną ocenę warunków i korzyści. Wśród produktów można odnaleźć między innymi kredyty gotówkowe, konta oszczędnościowe oraz ubezpieczenia na życie. Bogaty zestaw ofert oraz przejrzystość prezentacji zapewnia wysoki komfort przy podejmowaniu decyzji.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Przedstawiamy serwis w całości poświęcony tematyce nieruchomości. Na naszych stronach znajdują się zarówno oferty nieruchomości, dotyczące wynajmu, sprzedaży, a także porady, wskazówki odnośnie związanych z rynkiem tematów jak np.: kredyty mieszkaniowe, finansowanie nieruchomości. Znaleźć tu można również przydatne informacje na temat szkoleń dla osób zainteresowanych tematyką, o tym gdzie i jak można pogłębić swoja wiedzę, odbyć studia podyplomowe nieruchomości. Profesjonalni doradcy, agenci nieruchomości, jak i prywatni inwestorzy bez problemu odnajdą tu przydatne dla siebie informacje. Wśród ogłoszeń odnaleźć można działki, mieszkania, obiekty komercyjne czy pod inwestycje, fabryki, zakłady nieruchomości.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • By nabyć na własność samochód, nieraz trzeba uprzednio zaciągnąć auto kredyt. W takiej sprawie skorzystaj z oferty doradcy, który pomoże ci w zorganizowaniu finansów na ten cel. Przedsiębiorstwo Kapitał 21 posiada grupę profesjonalistów parajacych się porównywaniem dostępnych w branmży kredytów, za sprawą czego mogą poradzić, z którego najkorzystniej skorzystać w trakcie zakupu pojazdu. Idealna oferta dla ludzi, którzy, nie mają możliwości od razu uregulować całkowitej sumy oczekiwanej przy takim nabytku.

  Data dodania: 04 03 2011 ·
 • Rachunkowość i podatki »

  Zapraszam serdecznie na blog, w którym poruszane są zagadnienia dotyczące rachunkowości oraz podatków. Informacje, porady podatkowe, ulgi podatkowe, zwroty podatku, rozliczenie PIT, sprawna rachunkowość, nowelizacje ustaw, przepisy podatkowe - to przykładowe tematy, na które znajdziecie ciekawe artykuły oraz wpisy. Każdy artykuł zawiera najważniejsze ustalenia dotyczące kwestii rachunkowości oraz podatków. W serwisie znajdują się również informacje na temat konstrukcji takich instrumentów finansowych jak stała stopa procentowa, nominalna stopa procentowa, roczna stopa procentowa oraz kredyty gotówkowe. Admin serwisu zaprasza do wypowiadania się i udzielania wszelkich porad odnośnie funkcjonowania samego serwisu.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Jeżeli chcemy wziąć pożyczkę lub kredyt to może to być zobowiązanie bankowe, ale również i zobowiązanie pozabankowe. Ta oto strona jest w stu procentach dedykowana ofertom kredytów pozabankowych. Niemal każdy, kto interesuje się przeróżnymi ofertami kredytów niebankowych nie powinien zwlekać ani jednej minuty dłużej. Natychmiast powinien wejść na niniejszą witrynę, by dostać wszelkie potrzebne informacje, jakie dotyczą zagadnienia, którym są pożyczka pozabankowa. Kredyty takiego rodzaju potrafią być przydatne w wielu przypadkach. Zwłaszcza wtedy, kiedy nie jesteśmy wstanie liczyć na pomoc banków. Właśnie dlatego należy dowiedzieć się możliwie jak najwięcej na temat podobnych ofert obecnych na bardzo obfitym rynku kredytowym. Na portalu znajdują się informacje odnoszące się do kredytów udzielanych przez instytucje niebankowe a także przez osoby prywatne.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie lokat »

  W większości szkół, na zajęciach finansów mamy możliwość zetknąć się z takowymi praktykami jak zakładanie czegoś takiego jak konto osobiste. Jest to odpowiednie rozwiązanie, gdyż od najwcześniejszych lat, młodzież uczy się zarządzania posiadanymi oszczędnościami, a także podstaw przedsiębiorczości. Wszystko jest przeprowadzany naturalnie nie naprawdę, jednak zdobyte doświadczenie może okazać się potrzebne po kilku latach. Mnóstwo jednostek bankowych oferuje także konto osobiste dla nastolatków, jakie może być idealnym sposobem na składowanie własnych oszczędności lub inwestowanie pieniędzy. Należy jednakże mieć na uwadze, iż powinniśmy odpowiednio kontrolować to co wykonują nasze pociechy w sieci internetowej.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Wahasz się jaki z banków dobrać? Nie orientujesz się w kredytach? Chcesz niedrogo dobrać konto osobiste? Pragniesz by Twoje kredytowe wybory za każdym razem były prawidłowe? Zapraszamy po wiadomości oraz wskazówki na stronę Uwagafinanse.pl. Serwis UwagaFinanse.pl prezentuje bogatą propozycję usług finansowych z rodzimych banków czy firm ubezpieczeniowych. Szczegółowe objaśnienia prezentowanych usług usprawniają ich zestawienie czy wstępną ocenę warunków i korzyści. Wśród produktów da się znaleźć między innymi: konta bankowe, kredyty bez zaświadczeń, lokaty, ale również pożyczki społecznościowe. Urozmaicony zestaw usług oraz przejrzystość prezentacji zapewnia wysoki komfort przy wyborze konkretnej usługi. Ponadto zamieszczamy najistotniejsze, aktualne fakty z rynku finansowego oraz obiektywne analizy i poradniki sporządzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Z przyjemnością zapraszamy na stronę uwagafinanse.pl.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje finansowe »

  Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp. .Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych .Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo .Ponadto bezpośrednio na stronie można wypełnić wniosek o kredyt którym dana osoba jest zainteresowana. Szereg informacji pozwoli potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią formę kredytu, lokaty lub inwestycji.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy »

  Rozmyślasz się nad tym, który kredyt samochodowy oferowany w dzisiejszych czasach na europejskim rynku bankowym charakteryzuje się z pewnością najlepszymi warunkami kredytowania? Chciałbyś zaciągnąć kredyt samochodowy charakteryzujący się niskim oprocentowaniem, długim okresem kredytowania i profesjonalną obsługą klienta? W takim razie musisz sprawdzić nasz portal bankowy, w którym to co dziennie proponujemy czytelnikom najbardziej wiarygodny ranking kredytów samochodowych dostępnych w propozycjach europejskich instytucji bankowych. Tylko w naszym serwisie zdobędziesz informacje, które umożliwią Ci wybrać najlepszy kredyt samochodowy. Sprawdź natychmiast i nie strać Twojej okazji na dokonanie odpowiedniej decyzji kredytowej.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt studencki »

  Serwis www powołany do życia od paru lat aby wytłumaczyć kwestię kredytów preferencyjnych dla obecnych młodych ludzi. Główne informacje przed oficjalnym publikacją są dokładnie sprawdzane z teraźniejszym stanem, dlatego prezentujemy świeże oraz aktualne wiadomości. Jeśli chciałbyś skorzystać z dobrych kredytów studenckich koniecznie wejdź na naszą witrynę i zobacz czy spełniasz wszystkie oczekiwania. Kredyty studenckie dofinansowane są z budżetu Państwa, dlatego są one korzystne i poszukiwane wśród młodzieży.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław Kredyty »

  Obecnie dostępne są pożyczki hipoteczne dla dowolnego biznesu. Oferta jest budowana na podstawie ważnych czynników. Niesłychanie dużą wagę przykładamy do jakości obsługi konsumenta, tak aby firmowe relacje z klientem były pozytywne, a korzyści z dwustronnej współpracy- obopólne. Realizowaną ideą jest pełna obsługa klientów ze szczególnym uwzględnieniem na obrotność zatrudnionych konsultantów. Nabyte doświadczenie oraz charyzmatyczne pomysły, przekonały nas do uruchomienia własnej korporacji. Dowolny konsument jest u nas traktowany indywidualnie. Na skutek subiektywnego podejścia do konsumenta cieszymy się gigantycznym zainteresowaniem osób dowolnych grup pracowniczych. Niniejsza propozycja zorientowana jest dla osób fizycznych i jednocześnie dla klientów instytucjonalnych (firmy). Na ten czas nasza działalność rozprzestrzenia się na terytorium województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego, jednakże mobilność zatrudnianych konsultantów pozwala nam docierać do zainteresowanych na terenie całego kraju. Rolnicy mogą skorzystać z pożyczek preferencyjnych. Gwarantujemy wyjątkową propozycję dla różnorodnych klas zawodowych (min. rolnicy, biura rachunkowe, hurtownie itp.).

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez zaświadczeń »

  Przedstawiana tu strona internetowa opisuje i przedstawia charakterystykę produktów bankowych takich jak kredyt na dowód, kredyt bez zaświadczeń, pożyczka przez Internet i wiele innych. Pożyczki bankowe i kredyty z agencji majątkowych, to dwa produkty które budzą skrajne emocje, z jednej strony kobiety i mężczyźni boją się je zaciągać co jest w pełni uzasadnione obawą pułapki kredytowej, z innej strony w wielu przypadkach jest to jedyna sposobność spełnienia marzeń, ponieważ w mniejszości sytuacji można odłożyć na przykład na wymarzone wakacje, albo poświęcić na to całą wypłatę. Nasza strona internetowa jest bardzo często aktualizowana i dostarcza treści o coraz to nowszych usługach bankowych, jeżeli już jakiś nowy typ kredytów się pojawi niezwłocznie jest on przez nas opisywany na naszej stronie www. Warto zatem poszerzyć swoją edukację z zakresu produktów bankowych i finansowych, zanim je pobierzemy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bankowy »

  Do częstych form świadczenia usług za pomocą banków jest udzielanie kredytów na rzecz poszczególnych ludzi. Jeśli w takim przypadku zapragniemy kupować sobie nowy automobil bądź chałupę albo potrzebujemy pieniędzy na inne wydatki, możemy skierować się do wybranego poprzez siebie banku, aby ów udzielił nam kredytu. Zapraszamy do serwisu kredyty-bankowe.com po wszelkie niezbędne informacje odnośnie różnego rodzaju kredytów - dobre kredyty gotówkowe. Oferujemy najtańsze kredyty w bankach przy użyciu netu - konsolidacyjne, gotówkowe, mieszkaniowe. Polecamy dużą ofertę pośrednictwa kredytowego oraz dużą bazę wiedzy pomocną w uzyskaniu kredytu. Wypełnij i wyślij wniosek kredytowy za pośrednictwem netu - błyskawicznie, ekonomicznie oraz bez ryzyka! Zapraszamy do serwisu kredyty-bankowe.com.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty - porównanie kredytów »

  Wspólnie z profesjonalnymi doradcami kredytowi, bankami, każdego dnia prezentujemy i opisujemy najświeższe oferty kredytowe, zwłaszcza wychwytujemy te z dopiero, co wchodzących promocji. W swoim życiu każdy z nas musi niejednokrotnie decydować i odpowiedzialnie dobierać kredyt do możliwości spłaty (zdolności kredytowej).

  Zachęcamy do przeprowadzenia w naszym portalu analizy wysokości raty kredytowej z większości banków znanych na Polskim rynku. Porównanie kredytów to pierwszy podstawowy sprawdzian, działanie umożliwiające przybliżenie dodatkowych kosztów, które będzie trzeba uwzględnić w budżecie domowym lub firmy w przypadku podjęcia takiego kredytu. Odpowiednio sprecyzowane ustawienie, zwłaszcza wybór odpowiedniego instrumentu finansowego w zależności od przeznaczenia, a więc:
  Kredyty gotówkowe ? wiadomo, bez pytań ze strony banku, na co zamierzamy wydać pieniądze,
  Kredyty mieszkaniowe ? wyłącznie na zakup nieruchomości (mieszkanie od dewelopera, dom)
  Kredyty samochodowe ? na zakup każdego pojazdu (skutery, motocykle, łodzie motorowe, samochody) itd. (leasing, lokaty, konta, ubezpieczenia, konsolidacja) - zawęzi to obszar poszukiwania.

  W przypadku dalszych pytań odnośnie danego kredytu można bezpośrednio poprosić o kontakt telefoniczny lub umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym.

  Osoby posiadające z jakiś powodów wpisy w rejestrach: BIK, BIG, MIG BR i KRD, nie mogące z tego powodu uzyskać kredytu, powinny zgłosić poprzez formularz zamieszczony w naszym portalu o ?wyczyszczenie?, usunięcie tych wpisów by odzyskać możliwość korzystania z kart kredytowych, kredytów i pożyczek.

  Również istnieje opcja przeprowadzenia ? oddłużania.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki społecznościowe »

  Jeżeli tradycyjny bank odmówił ci kredytu lub po prostu nie masz ochoty korzystać z ofert banków czy też innych instytucji finansowych, ale są ci potrzebne pieniądze zawsze jesteś wstanie skorzystać z propozycji pożyczek prywatnych. Na tej stronie każdy zainteresowany jest wstanie znaleźć odpowiednie informacje odnoszące się do takiego rodzaju kredytów. Pożyczki prywatne to kredyty, które są udostępniane przez prywatne osoby innym prywatnym osobom za pośrednictwem specjalnie do tego utworzonych portali internetowych. Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany poznaniem szczegółów tego rodzaju ofert oraz korzyści płynących z takowego rodzaju kredytów winien natychmiast odwiedzić tą stronę i zaznajomić się z jej cenną zawartością. Każdy znajdzie tu potrzebne informacje odnoszące się do kredytów społecznościowych.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli posiadasz ciekawe i ważne informacje dotyczące państwowego projektu Rodzina na Swoim to zachęcamy do wejścia na tą stronę. Jest na niej forum od początku do końca skierowane do osób, które pragną się podzielić własnymi spostrzeżeniami lub zaciągnąć opinii innych kredytobiorców odnoszących się do programu. Strona została stworzona z myślą o konsumentach, którzy chcą uzyskać informacje na temat programu, ale także banków obecnych w projekcie a także ofert z całego państwa. Zapraszamy do wizyty każdego, kto pragnie informacji na tenże temat. Jeśli chcesz zapoznać się z opiniami innych osób zanim sam weźmiesz takowe zobowiązanie powinieneś z całą pewnością odwiedzić ten serwis. Projekt Rodzina na Swoim został powołany do życia, by pomagać w kupnie lub budowie mieszkań i domów jednorodzinnym tym, których nie stać na zwykłe zobowiązania.

  Data dodania: 26 02 2011 ·
 • Kredyty z komornikiem »

  Jak się okazuje dla wielu osób zaciąganie różnych kredytów jest czymś na porządku dziennym. Niestety jest to jeden ze sposobów popadnięcia w poważny dług, który jest coraz cięższy do spłaty. Może to spowodować zaprzestanie zwrotu a w ostateczności wizytą komornika. Ciekawym ze sposobów wyjścia bez szwanku z takiej sytuacji jest uzyskanie kredytu komorniczego. Ta oto strona została zbudowana specjalnie dla osób, które znajdują się w takiej sytuacji i pragną się dowiedzieć czegoś konkretnego w temacie tym podobnych rozwiązań. Jeżeli masz ochotę poznać szczegóły odnoszące się do zagadnień typu kredyty oddłużeniowe powinieneś niezwłocznie odwiedzić niniejszy serwis. Wiadomości tam dostępne z pewnością okażą się ważne dla każdej osoby znajdującej się w identycznej sytuacji. Nie ma więc, na co czekać.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Będąc jednym spomiędzy prosperujących serwisów online za pomocą, którego masz sposobność zapoznania się z rozległą problematyką fiskalną. Doradca kredytowy oferuje Ci w należyty sposób na rozmowę na trapiące Cie tematy. Dzięki nam zapoznasz się z nowościami i aktualnymi modyfikacjami w kierunku kredytów.

  Data dodania: 28 03 2011 ·
 • Kredyt hipoteczny kalkulator »

  Kalkulator kredytu hipotecznego pozwala policzyć raty, jakie będzie płacić potencjalny kredytobiorca.Serwis edukacyjny kredythipotecznykalkulator.edu.pl zawiera właśnie takie narządza analityczne jak kalkulatory, czy harmonogramy spłaty kredytów.Oprócz tego publikuje artykuły z poradami i informacjami związanymi z zakupem nieruchomości.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki »

  Jeżeli szukasz w Internecie informacji na temat finansów to strona tylko-finanse.pl jest miejscem właśnie dla Ciebie i stworzonym właśnie z myślą o Tobie. Na stronach naszego serwisu znajdziesz najciekawsze newsy z kraju i ze świata, które poruszają interesującą dziedzinę jaką są bez dwóch zdań finanse i wszystko co z nimi związane. Z finansami mamy do czynienia codziennie dlatego serwis ten powstał aby przybliżyć wam tą tematykę. Znajdziecie tutaj takie kategorie jak Banki w Polsce, w których to poruszone zostają zagadnienia związane z działalnością banków na polskim rynku. Inne działy to Kredyty, Ubezpieczenia czy też Biznes. Jesteśmy pewni, że każdy odwiedzający nas internauta wyszuka tutaj coś dla siebie i coś co sprawi, że zostanie tutaj na dłużej. Naszym czytelnikom oferujemy także możliwość współtworzenia razem z nami portalu poprzez publikowanie swoich artykułów.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »

Warning : Missing argument 6 for pages(), called in /home/locust/domains/podlinkowany.net/public_html/templates/people_yellow/tag.php on line 24 and defined in /home/locust/domains/podlinkowany.net/public_html/includes/template.php on line 782

Warning : Division by zero in /home/locust/domains/podlinkowany.net/public_html/includes/template.php on line 787