Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • Usługi księgowe Warszawa »

  Mac Auditor Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych.

  W naszej pracy kierujemy się zasadą profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia firmie bezpieczeństwa ? zgodności z wymogami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego. Jakość naszych usług potwierdza zespół biegłych rewidentów, księgowych i specjalistów posiadających bogate doświadczenie oraz efektywny system kontroli wewnętrznej, oparty o normę ISO 9001:2008.

  Oferujemy elastyczne zasady współpracy z klientem oraz możliwość dostępu on-line do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych spółki. Usługi świadczymy w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta (in-house) w pełnym zakresie lub tylko w formie nadzoru nad działem księgowym lub kadrowym. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

  Proponujemy atrakcyjne warunki finansowe, zapewniające elastyczne dostosowanie ceny do skali działalności. Dla spółek rozpoczynających działalność oferujemy specjalne warunki promocyjne.

  Nasza specjalność to accounting Warsaw i bookkeeping Warsaw.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • W Małopolsce popularne są biura rachunkowe specjalizujące się w obsłudze małych i średnich firm oraz spółek. Jednak niewiele z nich realizuje usługi dla wszystkich trzech typów przedsiębiorstw.

  Specjaliści zatrudnieni w księgowość BIUK zapewnią Ci najwyższej jakości obsługę księgową oraz doradztwo podatkowe Kraków. Podejmuje się również pomocy w rozwiązywaniu różnorakich sporów z urzędami skarbowymi.

  Data dodania: 22 08 2012 ·
 • Sprzedaż spółek »

  Jeżeli zamierzasz zacząć swoją własną działalność gospodarczą to owa witryna jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Obecne są na niej informacje dotyczące zakresu działania spółki ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. oraz ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. Oferują one swoim klientom wszechstronną pomoc w zakresie zakupu gotowej i całkowicie zarejestrowanej czystej Spółki tzw. Shelf Company. Dzięki wsparciu w prowadzeniu księgowości i wielu innych aspektach oszczędzą Państwo sporo cennego czasu i środków finansowych. Jeśli Jesteś zaciekawiony poznaniem szczegółów tej wielce atrakcyjnej propozycji nie czekaj ani minuty dłużej. Już teraz odwiedź naszą witrynę i poznaj sposób jak sprawnie kierować własną firmą. Gwarantujemy fachową pomoc i rzetelne informacje.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalnością firmy Legat jest ogólnie rozumiana księgowość. Kraków to miasto, w którym znajduje się siedziba naszego biura. Swoją ofertę adresujemy do firm o dowolnym profilu działalności. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz solidnej i wciąż poszerzanej wiedzy branżowej. Wyróżnia nas profesjonalizm, sumienność oraz efektywność działań. W ramach wszechstronnej obsługi oferujemy m.in. prowadzenie ewidencji przychodów, obsługę kadrowo-płacową. Jesteśmy reprezentantami klientów przed rozmaitymi urzędami.

  Data dodania: 18 01 2012 ·
 • Księgowość Poznań »

  Właściciele firmy muszą czuć się bezpiecznie i mieć świadomość, że ich finansowe i księgowe sprawy prowadzone są przez specjalistów, którzy profesjonalnie podchodzą do powierzonych im zadań. Ważne jest aby biuro rachunkowe Poznań uwzględniało potrzeby klienta, czyli specyfikę danej firmy. Prowadzenie księgowości jest bowiem inne w przypadku poszczególnych branży. Zupełnie inne koszta pojawiają się np. w przypadku firmy transportowej czy budowlanej, niż w przypadku agencji reklamowej. Dlatego też wybór odpowiedniego biura rachunkowego musi być staranny i dobrze przemyślany.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie profesjonalnych usług w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Poza pakietem usług o charakterze finansowym oferujemy naszym klientom doradztwo finansowe i podatkowe. Polskie przepisy podatkowe są niejednoznaczne i mało precyzyjne, a ich interpretacje często sprzeczne. Prawo zmienia się z dnia na dzień. Dzięki naszej firmie możesz mieć zawsze pewność, że stosujesz najbezpieczniejsze i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania bazujące na aktualnych przepisach. Współpracujemy z firmami z różnych branż: produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi, dostosowując nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszymi dewizami są terminowość, uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz poufność informacji na każdym etapie współpracy. U nas: biuro księgowe Częstochowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 04 2011 ·
 • Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Spółka zajmuje się obsługą finansowo?księgową przedsiębiorstw. Wyręczamy przedsiębiorców z zabierającego czas i żmudnego obowiązku ewidencjonowania spraw gospodarczych. Decydując się na współpracę z nami, obowiązki związane z księgowością ograniczone zostają do wymaganego minimum, zebrania dokumentów i przekazania ich naszemu przedstawicielowi. Firma prowadzi księgowość małych i średnich przedsiębiorstw na podstawie licencji ministra finansów i jest ubezpieczone od Odpowiedzialności Cywilnej. Oferujemy tez doradztwo podatkowe min. w zakresie udzielania opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych. Polecamy również biuro rachunkowe katowice. Pomagamy w zakładaniu nowej firmy i wyboru formy opodatkowania.

  Data dodania: 31 08 2011 ·
 • Firma Rachunkowa "MANAGER" powstała 8 czerwca 1994 roku w Bytomiu. Od początku działalności zajmują się księgowością, obsługując wiele firm z terenu Bytomia oraz miast ościennych. W trakcie ponad 15 lat pracy zdobyli doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości firm z różnych branż: handlowa (sklepy detaliczne i hurt), usługowa (usługi budowlane, pośrednictwa), produkcyjna (elektroenergetyka, przemysł budowlany oraz spożywczy). Obecnie prowadzą księgi wszelkiego typu, stawiają na nowoczesną i szybką obsługę Klientów. Bezpieczeństwo współpracy z Klientami jest podstawową dewizą ich biura. Mają pełną świadomość odpowiedzialności cywilnej i karno-skarbowej jaka ciąży na ich działalności przez 5 - a w praktyce 6 lat kalendarzowych. W polskiej rzeczywistości gospodarczej kilkanaście lat praktyki w sektorze rachunkowości i podatków to prawdziwa "droga przez mękę". Firma MANAGER poznała zasady funkcjonowania urzędów skarbowych, zmiany prawa podatkowego, różnorodność i wzajemną sprzeczność interpretacji urzędników skarbowych. U nich m.in: biuro rachunkowe Katowice, zwrot vat z UE.

  Data dodania: 13 06 2011 ·
 • Usługi księgowe we Wrocławiu »

  Oferta biura księgowego PIOMAR we Wrocławiu skupia się na firmach pragnących dynamicznym rozwoju swojego biznesu, a rozliczenia podatkowe i księgowe wolą pozostawić specjalistom w tej dziedzinie. Biuro ma wieloletnie doświadczenie, cechuje się wysoką terminowością oraz rzetelnością.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli wyszukujecie Państwo doświadczonego biura księgowego, które udziela swoje usługi na terytorium Szczecinka, to warto popatrzeć na demonstrowaną w tym miejscu stronę www. Wynajdziecie na niejniezwykle pełną propozycję świadczeń z obrębu rachunkowości, świadczeń kadrowo ? płacowych, obliczania PITów dodatkowo prowadzenia ksiąg rachunkowych. Miejsce to umożliwia zarówno pełnąofertę związaną wszechstronnie rozumianą rachunkowością. Dodatkowo na witrynie znajdują sięinformacje kontaktowe, cennik i dokładnie zaprezentowana propozycja, jaką swoim kontrahentom udostępniają pracownicy biura.

  Data dodania: 31 05 2011 ·
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Masz problem z rozliczaniem księg rachunkwych? Chcesz otworzyć własną działalność ale rachunkowość sprawia Tobie kłopoty? Wejdź na naszą stronę internetową gdzie prezentujemy swoją ofertę dotyczącą usług rachunkowo-księgowych. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które od lat oferuje swoje usługi. Zaufało nam wiele dużych firm. Nasze biuro rachunkowe mieści się w Poznanu. Zapraszamy osoby, które chcą otworzyć własny biznes oraz firmy działające już na rynku.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze MBA »

  Strona poświęcona studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez WSH we Wrocławiu zapewniającym naukę na bardzo wysokim poziomie. Na stronie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego kształcącego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w systemie zaocznym.
  MBA gwarantuje zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. WSH Wrocław oferuje program MBA o idealnie wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości. Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu księgowości oraz badaniu sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. MAC Auditor Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, spraw kadrowo-płacowych, obsłudze podatkowej oraz badaniu podmiotów gospodarczych o złożonej strukturze organizacyjnej. Celem naszej oferty jest wdrażanie projektów zapewniających znaczący wzrost efektywności procesów biznesowych (consulting zarządczy) oraz pomoc we wprowadzaniu zmian w systemie rachunkowości finansowej (consulting finansowy). Celem świadczonych przez nas usług jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych kadry zarządzającej i pracowników działów finansowo księgowych poprzez oferowanie wiedzy stanowiącej syntezę najnowszych rozwiązań światowych z bogatym doświadczeniem praktycznym. U nas m.in. Badanie sprawozdań finansowych, due diligence.

  Data dodania: 31 03 2011 ·
 • Księgowość Wrocław »

  Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym szeroki wachlarz usług w zakresie podatków, rachunkowości, ZUS, kadr i płac. Prowadzimy księgi handlowe, książki przychodów i rozchodów, rozliczenia na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia podatku, ewidencję VAT, itp. Ponadto opracowujemy sprawozdania finansowe, przygotowujemy wnioski, deklaracje ? wszystko dla bezpieczeństwa Twojego i Twojej firmy.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków świadczy kompleksowe usługi księgowe i doradcze dla firm oraz dla osób fizycznych począwszy od 1993 roku. Grono specjalistów zatrudnionych w biurze podatkowym Luka s.c. posiada ogromną wiedzę z zakresu rachunkowości, prawa pracy, księgowości oraz ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Naszą znajomość przepisów systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Kraków znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Mamy w ofercie również pełny outsourcing kadr i płac. Nasze usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość naszych usług jest od powstania naszego biura rachunkowego stale na najwyższym pułapie.

  Data dodania: 11 07 2012 ·
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Polecamy usługi księgowe dla firm niewielkich, średnich, ogromnych i osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy wykonywać poprzez sieć stąd nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby i firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy zwłaszcza do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania duży wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj więcej biura księgowego dlatego że my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Tax & Finance, Anna Denis oferuje profesjonalną obsługę księgową małych i dużych podmiotów gospodarczych. Obsługujemy także klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w księgowości. Jako szanująca się firma zapewniamy całkowitą poufność wszelkich informacji. Działalność naszego biura jest objęta ubezpieczeniem OC. Oferujemy również pomoc w prowadzeniu i rejestracji działalności gospodarczej. Obsługujemy klientów w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Mazowieckie »

  Swoim klientom oferujemy szeroki zakres usług rozliczeniowo księgowych jak również usługi informatyczne (pomoc w doborze oprogramowania, wdrożenie, konfiguracja ...). Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ceny usług negocjujemy indywidualnie. Wysokość cen ustalamy biorąc pod uwagę wielkość i rodzaj firmy, rodzaj prowadzonej ewidencji księgowej i podatkowej oraz ilości dokumentów.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nie prowadź finansów swojej firmy samodzielnie. Skup się lepiej na swojej działalności, a prowadzenie rachunków pozostaw fachowcom, takim jak pracownicy internetowego biura rachunkowego Maat. Biuro udostępnia dokumenty swoim klientom przez Internet, co znacznie ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 07 2011 ·
 • Biuro rachunkowe Bilans-Servis od 1991 roku stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie pracowników.
  Bilans-Servis stawia na pierwszym miejscu klienta. To klient wybiera sposób dostarczania im dokumentów: odbiór dokumentów w siedzibie klienta na terenie Kielc, poczta, kurier, poczta elektroniczna, fax.
  Dzięki Bilans-Servis klient oszczędza czas, pieniądze oraz usprawnia zarządzanie firmą.

  Data dodania: 27 02 2012 ·