Strony związane z hasłem 'leasing':

 • Koparki »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wortalu internetowego, jednego z renomowanych w Polsce dystrybutorów i dostawców maszyn budowlanych. Atlas Poland od lat sprzedaje na polskim sektorze rynku koparki i maszyny budowlane takich firm jak Atlas, Terex, Bobcat, SMP i akcesoriów WINDHOFF. W aktualnej ofercie znajdziecie Państwo zarówno używane jak i nowe maszyny budowlane najwyższej jakości. Staramy się zapewnić nabywcom dostęp do jak najszerszych informacji na temat maszyn budowlanych, innowacyjnych koparek jak również ich producentów. Bacznie patrzymy wszystkie nowości w branży budowlanej, a także staramy się być uczestnikami wszelkich ekspozycyj z branży maszyn budowlanych. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszelkie interesujące Państwa pytania, pomogą zapoznać się z obecną ofertą, działem cenowym oraz alternatywami kredytowymi i leasingowymi.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • By nabyć na własność samochód, nieraz trzeba uprzednio zaciągnąć auto kredyt. W takiej sprawie skorzystaj z oferty doradcy, który pomoże ci w zorganizowaniu finansów na ten cel. Przedsiębiorstwo Kapitał 21 posiada grupę profesjonalistów parajacych się porównywaniem dostępnych w branmży kredytów, za sprawą czego mogą poradzić, z którego najkorzystniej skorzystać w trakcie zakupu pojazdu. Idealna oferta dla ludzi, którzy, nie mają możliwości od razu uregulować całkowitej sumy oczekiwanej przy takim nabytku.

  Data dodania: 04 03 2011 ·
 • Dealer Alfa Romeo »

  Zapraszamy do przyjścia do naszej firmy na warszawskim Ursynowie gdzie nasi handlowcy w profesjonalny sposób przybliżą Państwu ofertę oraz pomogą w zakupie tego jedynego auta. Jesteśmy bez wątpienia przodownikiem w handlu i serwisie aut wśród warszawskich dystrybutorów Mazdy i Alfa Romeo. Jako przodujący diler i serwis mazda w Warszawie jesteśmy naszym Klientom zainteresowanym kupnem samochodu firmy Alfa Romeo zaoferować najniższe ofert cenowych w stolicy. Zajmujemy się programy specjalne, takie jak sprzedaż modeli aut z lat poprzednich, sprzedaż samochodów z pełnym odliczeniem VAT. Mamy spełniający najwyższe wymagania i bardzo dobrze przygotowany salon oraz oferujemy naszym klientom najlepszej klasy obsługę oraz auta takich modeli jak Mazda oraz Alfa Romeo. Tak samo na miejscu otrzymają również Państwo całą ofertę usług powiązanych z kupnem samochodu, czyli ofertę kredytów, leasingów, ubezpieczeń oraz podzespołów. Oferujemy też profesjonalna obsługę w razie jakiś problemów oraz serwis lakierniczy.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nie zastanawiaj się testować sprawy, które pomogą rozszerzyc działalność Twojemu zakładowi. Na naszej stronie internetowej jest możliwość wzięcia dzierżawy leasingowej w kilku firmach, gdzie jest to główny zakres przedsięwzięć. Dostarcz formularz bezpłatnie oraz przekonaj się jakie pożytki proponuje Ci leasing. Zobacz czy to dopomoże Ci w rozwijaniu biznesu!

  Data dodania: 19 09 2011 ·
 • Kredyty - porównanie kredytów »

  Wspólnie z profesjonalnymi doradcami kredytowi, bankami, każdego dnia prezentujemy i opisujemy najświeższe oferty kredytowe, zwłaszcza wychwytujemy te z dopiero, co wchodzących promocji. W swoim życiu każdy z nas musi niejednokrotnie decydować i odpowiedzialnie dobierać kredyt do możliwości spłaty (zdolności kredytowej).

  Zachęcamy do przeprowadzenia w naszym portalu analizy wysokości raty kredytowej z większości banków znanych na Polskim rynku. Porównanie kredytów to pierwszy podstawowy sprawdzian, działanie umożliwiające przybliżenie dodatkowych kosztów, które będzie trzeba uwzględnić w budżecie domowym lub firmy w przypadku podjęcia takiego kredytu. Odpowiednio sprecyzowane ustawienie, zwłaszcza wybór odpowiedniego instrumentu finansowego w zależności od przeznaczenia, a więc:
  Kredyty gotówkowe ? wiadomo, bez pytań ze strony banku, na co zamierzamy wydać pieniądze,
  Kredyty mieszkaniowe ? wyłącznie na zakup nieruchomości (mieszkanie od dewelopera, dom)
  Kredyty samochodowe ? na zakup każdego pojazdu (skutery, motocykle, łodzie motorowe, samochody) itd. (leasing, lokaty, konta, ubezpieczenia, konsolidacja) - zawęzi to obszar poszukiwania.

  W przypadku dalszych pytań odnośnie danego kredytu można bezpośrednio poprosić o kontakt telefoniczny lub umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym.

  Osoby posiadające z jakiś powodów wpisy w rejestrach: BIK, BIG, MIG BR i KRD, nie mogące z tego powodu uzyskać kredytu, powinny zgłosić poprzez formularz zamieszczony w naszym portalu o ?wyczyszczenie?, usunięcie tych wpisów by odzyskać możliwość korzystania z kart kredytowych, kredytów i pożyczek.

  Również istnieje opcja przeprowadzenia ? oddłużania.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • AMSO - Komputery Poleasingowe U�ywane »

  Komputer za połowę ceny? Tak to możliwe, ale tylko w sklepie AMSO Komputery używane, w którym znajdziesz markowe urządzenia w dobrej cenie. Firma sprowadza do Polski takie komputery, jak Dell, HP, Fujitsu Siemens i wiele innych. Wszystko jest sprawdzone i sprawne, a na dodatek posiada gwarnacje. Masz tym samym pewność, że kupujesz dobry sprzęt. Więcej na amso.pl i w salonach.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybór rachunku bankowego dla twojej firmy przyprawia cię o ból głowy. Masz dość zawiłej oferty polskich banków. Stajesz przed decyzja jakie konto bankowe będzie najlepsze dla twojej firmy? To nie jest prosta decyzja i lepiej nie podejmować jej pochopnie. Zobacz nasz ranking kont firmowych. Przeczytaj rzetelne informacje na temat rachunków bankowych dla firm dostępnych na polskim rynku. Dodatkowo dowiesz się na temat finansowania działalności gospodarczej: leasing to przydatny instrument finansowy dla twojego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 11 2011 ·
 • F4B Leasing Broker to firma zajmująca się doradztwem przy transakcjach leasingu. Wyszukuje dla swoich klientów najbardziej optymalne oferty finansowania inwestycji poprzez leasing. Obsługuje transakcje leasingu na terenie całego kraju. Współpracuje z większością firm leasingowych w Polsce. Z F4B Leasing Broker klienci mogą otrzymać najwygodniejszą i najtańszą propozycję leasingu na samochody, maszyny, urządzenia i nieruchomości. Firma uczestniczy w transakcjach leasingu operacyjnego, leasingu finansowego i leasingu zwrotnego. F4B Leasing Broker to wszystkie najlepsze oferty leasingowe w jednym miejscu. Pomaga przy formalnościach. Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat. Błyskawicznie dostarcza wstępne kalkulacje finansowania. Leasing nigdy nie był tak prosty. F4B Leasing Broker dostarcza gwarancji najlepszej oferty leasingu – jeśli klient posiada już promesę leasingową, to po przesłaniu jej do F4B Leasing Broker uzyska bardziej interesującą ofertę od już posiadanej

  Data dodania: 23 02 2012 ·
 • IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy finansowej IMPULS-LEASING International z siedzibą w Szwajcarii. Firmy leasingowe wchodzące w skład holdingu oprócz Polski są obecne również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej takich jak, np. Słowacja, Węgry. Jesteśmy pierwszą firmą leasingową w Polsce, która w pierwszym roku działania (rok 2007) osiągnęła wynik sprzedażowy powyżej 100 mln PLN (w leasingu ruchomości). W drugim roku działalności IMPULS-LEASING Polska odnotował 79 % dynamikę wzrostu sprzedaży. Leasing finansowy: w tym modelu do kosztu uzyskania przychodu zalicza się tylko część raty leasingowej stanowiącą odsetki oraz odpisy amortyzacyjne. W leasingu finansowym nie ma wykupu, korzystający staje się właścicielem przedmiotu wraz z zapłaceniem ostatniej raty leasingowej. Transakcje realizowane w tej formie muszą łącznie spełniać trzy warunki: umowa musi być zawarta na czas określony, suma opłat netto musi odpowiadać co najmniej wartości początkowej środka trwałego, umowa musi zawierać postanowienie o prawie Korzystającego do dokonywania odpisów amortyzacji. U nas m.in. leasing, leasing sprzętu medycznego.

  Data dodania: 29 03 2011 ·
 • Czy rozmyślałeś może o zakupie nowego pojazdu mechanicznego dla siebie? W jaki sposób finansować kupno sprzętu specjalistycznego lub wyposażenia firmy? Odpowiedzią jest leasing! Po wygaśnięciu umowy leasingowej możesz zabrać samochód dla siebie albo, oddać ten który posiadasz i wziąć nowszy w leasing. W zależnośći od rodzaju leasingu. Obecnie zarówno przedsiębiorcy jak i każdy z nas może zabiegać o leasing. Znajdź dobrany wariant leasingu dla Ciebie i nie wahaj się ani chwili!

  Data dodania: 07 04 2011 ·
 • Oprogramowanie wspierające sprzedaż w instytucjach finansowych należy do kompetencji firmy Business Intelligence Technologies. Firma od lat dostarcza wysokiej jakości oprogramowanie na rynku, stając się cenionym dostawcą usług informatycznych. Liczne referencje zdobyte przy wdrożeniach oprogramowania potwierdzają jakość wykonywanych przez firmę usług. System front end jest głównym produktem firmy. Oprogramowanie wspiera szeroko pojęte procesy sprzedaży usług finansowych. Przeciwdziałanie praniu pieniędzy w instytucjach obowiązanych może wspomóc system AML firmy BI-Tech.

  Data dodania: 24 01 2011 ·
 • Kredyt gotówkowy »

  Murator Finanse to zespół niezależnych i sprawdzonych doradców finansowych. Nasz doradca finansowy kompleksowo i bezpłatnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego kredytu gotówkowego. Oprócz doradztwa w zakresie kredytów gotówkowych oferujemy także pomoc w wyborze kredytu hipotecznego, kredytu samochodowego czy leasingu. Współpracujemy z ponad 20 bankami dzięki czemu dysponujemy bogatą ofertą kredytową. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu z nami na pewno podejmiesz dobrą decyzję. Wybierz kredyt gotówkowy razem z Murator Finanse - postaw na sprawdzonych doradców.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jesteśmy zespołem niezależnych doradców finansowych. Nasi doradcy kompleksowo i bezpłatnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego kredytu mieszkaniowego. Oprócz doradztwa w zakresie kredytów mieszkaniowych oferujemy także pomoc w wyborze kredytu hipotecznego, kredytu samochodowego czy leasingu. Nawiązujemy współpracę z ponad 20 bankami dzięki czemu posiadamy szeroką ofertę kredytową. Z naszą pomocą i dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu na pewno podejmiesz dobrą decyzję. Wybierz kredyt mieszkaniowy razem z nami - postaw na sprawdzonych doradzów Murator Finanse.

  Data dodania: 06 05 2011 ·
 • Serdecznie zapraszam na witrynę internetową firmy o nazwie Impel, poświęconą dla rozwiązań powiązanych z zasobami ludzkimi i pozyskiwaniem pracowników nazywanej Impel - praca czasowa. Oferowane solucje przez spółkę Impel dobrze dostrajają się do modyfikacji dziejących się na rynku pracy. Rekomendowane świadczenia kadrowe są pomyślne dla usługobiorców. Omawiane rozwiązania pracy czasowej zawierają w sobie następujące zagadnienia - rekrutację, oraz doradztwo w obrębie rozwiązań HR. Świadczenie wprowadza optymalizacje nakładów pieniężnych działalności, wskutek takich solucji jak przykładowo konsulting personalny, leasing kard, try&hire, nabór pracowników niepełnosprawnych, tymczasową siłę roboczą. Spółka o nazwie Impel umożliwia też na nabór sezonowej siły roboczej na dowolny przedział czasowy. Świadczenia świadczone przez firmę Impel dostosowują się do aktualnej kondycji w sektorze pracy. W czasie tak zwanego 'rynku pracodawcy' tworzone są zespoły prowadzące nabór i selekcjonujące perfekcyjnych pracowników na wyznaczone stanowisko. Z kolei w sytuacji 'rynku pracownika' kreowane są terenowe biura stosowane do rekrutacji. Polecam również powiązane usługi firmy Impel takie jak ? doradztwo podatkowe oraz obsługa kadrowa.

  Data dodania: 10 06 2011 ·
 • Pojęcie leasing jest bardzo szerokie i zawiera wiele różnych usług. Nie każdy orientuje się w gąszczu informacji dotyczących szeroko pojętego segmentu CFM (Car Fleet Management). Dlatego też zapraszamy na oficjalną stronę Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Związek, jak organizacja branżowa, za swój główny cel postawił edukację i szerzenie wiedzy dotyczącej usług leasingowych. Odwiedzając naszą stronę dowiesz wielu przydatnych informacji, m.in. szczegółowe wyjaśnienia dotyczące takich terminów, jak: CFM, leasing operacyjny samochodów, outsourcing floty, auta poleasingowe, zarządzanie flotą, flota samochodowa itp. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 08 2011 ·
 • Specjalistyczna obsługa leasingowa w obszarze leasingu samochodów osobowych i dostawczych to specjalność firmy BZ WBK Leasing S.A. Zapewniamy leasing samochodu na optymalnych regułach. W naszej firmie przeprowadzisz ekspresowo wszystkie formalności. Wykfalifikowani pracownicy doradzą korzystne rozwiązanie. Tel. 061 850 35 25. Naszą propozycję leasingu zawsze dopasowujemy do warunków i specyficznej sytuacji firmy.

  Data dodania: 21 11 2011 ·
 • Agencja reklamowa Wrocław full service - Studio Mak z o.o z Wrocławia. Kreacja, strategie, produkcja, studio graficzne. Najwięksi klienci: Volksbank-Leasing Polska SA, CCC Sp. z o.o., WZZ Herbapol SA. 46. miejsce w rankingu Businessmana za 2003 rok. Agencja reklamowa Wrocław - Studio Mak z o.o z Wrocławia - zapewnia profesjonalna obsługe klienta od A do Z. Przyjdź do nas! Skorzystaj z naszej bogatej oferty! Na pewno nie będziesz żałował!

  Data dodania: 01 12 2011 ·
 • Agregaty tynkarskie do tynków workowych włoskiej firmy MAC-EDIL skonstruowane są tak, by idealnie współgrać z wylewką betoniarki. Mają wydajność od 5 do 25 l/min. Korzystając z nich możemy sięgnąć po bogate wyposażenie dodatkowe w postaci np. pompy do tynków i turbiny wtórniczego mieszania. Natomiast agregaty malarskie TITAN to doskonały sprzęt do aplikacji wszelakich materiałów od emalii po farby akrylowe. I teraz najważniejsze. Tak znakomite agregaty możemy wziąć w leasing w Polsce dzięki Śląskiemu Przedsiębiorstwu Budowlanemu Profi-Tech S.C. z Kobióra.

  Data dodania: 02 02 2012 ·