Strony związane z hasłem 'ochrona':

 • Firma Systemy Informatyczne ITXON jest autoryzowanym partnerem handlowym uznanej i cenionej na całym świecie firmy tworzącej oprogramowanie antywirusowe - Kaspersky Lab oraz głównym przedstwicielem na Polskę takich firm jak: Acronis, DeviceLock, Parallels, Entensys, ABBYY, Paragon Software.

  Firma Systemy Informatyczne ITXON istnieje na rynku od 2002 roku. O profesjonalizmie i fachowym podejściu świadczy duża liczba zorganizowanych szkoleń oraz wdrożeń oprogramowania przeprowadzonych bezpośrednio u klienta jak również otrzymane certyfikaty i nagrody.

  Data dodania: 26 01 2011 ·
 • Ochrona osób, mienia, osiedli, obiektów Warszawa »

  Ochrona osób i mienia oferowana przez firmę Special Services prowadzona jest w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, ochrony mienia, obiektów, osiedli oraz dzieci w województwie mazowieckim. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość i sprawną obsługę klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy. Staramy się być nowoczesną, przyjazną firmą, dla której najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta i możliwość zaoferowania mu wszystkiego, co najlepsze. Identyfikacja potrzeb każdego klienta to dla naszej firmy punkt wyjścia do stworzenia optymalnej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Podstawowym celem firmy jest proponowanie usług ochrony na miarę rozwiązań, które pozwalają możliwie jak najbardziej przystawać do oczekiwań.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Poznań »

  Nasza agencja ochrony jak sama nazwa mówi wchodzi w skład pewnych i profesjonalnych koroporacji z tej branży. Posiadamy trzy oddziały na terenie Wielkopolski: w Poznaniu, Lesznie oraz w Kościanie. W skład naszej oferty wchodzą: monitoring, zabezpieczenia techniczne, zabezpieczenia imprez masowych, usługi profesjonalnego sprzątania i sporo, sporo więcej. Na naszej stronie internetowej znajdziesz dużo ciekawych informacji o naszej firmie, np.: zapoznasz nasz zarząd, odnajdziesz co nas wyróżnia, znajdziesz klientów, którzy zaufali nam i wszystkie otrzymane referencje.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »