Strony związane z hasłem 'podnośniki':

 • Podnośniki koszowe Wrocław »

  Zajmujemy się wynajmem tzw. pojazdów zadaniowych, wyposażonych w teleskopowe ramiona z koszem. Nasze podnośniki koszowe, bo o nich mowa, są niezawodne w każdych warunkach pracy (oświetlenie halogenowe do prac w nocy i tunelach, przynajmniej 4 słupki drogowe, wyposażenie w agregaty prądotwórcze 220 V mocy do 2000 Wat). Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne, pamiętając że pojazdy wynajmujemy tylko na terenie Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem wózków widłowych »

  Firma Jungheinrich Polska oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie składowania, transportu i komisjonowania towarów w nowoczesnym magazynie. W ofercie firmy znajdziecie m.in. wózki widłowe, podnośniki czy też widlaki.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma działa w branży wynajmu podnośników koszowych od 2006 roku. Oferujemy również profesjonalne usługi pielęgnacji zieleni szczególnie w wycince drzew trudnych i koszeniu traw. Oferując nasze usługi, dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego ceny i zakres prac zawsze ustalamy indywidualnie. Nasze podnośniki koszowe i usługi pielęgnacji udostępniamy 7 dni w tygodniu, pracując 24h na dobę. Świadczymy usługi głównie na terenie Trójmiasta, Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz okolic, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Tczew i inne.

  Data dodania: 31 08 2011 ·
 • Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku zagranicznym od kilkudziesięciu lat, natomiast polski odział w Warszawie działa od 2005 roku. Wiele lat działalności sprawiło, iż jesteśmy zaufana marką na całym świecie, a to za sprawą w szczególności naszego podejścia do realizowanych projektów i wysokojakościowych produktów. Zajmujemy się w dziedziną podciśnieniowej techniki obsługi materiałów. Większość elementów i urządzeń podciśnieniowe powstała nie dawniej niż 3 lata temu. Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 28 10 2011 ·
 • Linki ciągnąco-pchające, linki napędu do samochodów to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty firmy Linpex. Firma proponuje też pancerze i osłony Bowdena, a także wykonuje nietypowe linki na zamówienie klienta. W ramach swojej działalności Linpex zajmuje się ponadto naprawą podnośników szyb, regeneracją i dorabianiem linek według wzoru do samochodów, do różnego rodzaju maszyn oraz sprzętu sportowego i medycznego.

  Data dodania: 13 11 2011 ·
 • Oferujemy usługi podnośnikiem koszowym wraz z wykwalifikowaną załogą. Świadczymy usługi w następującym zakresie: montaż, konserwacja, demontaż (konstrukcji stalowych i aluminiowych, oświetlenia zewnętrznego, bannerów reklamowych, billboardów, wszelakiego rodzaju anten, elewacji), świadczymy prace dekarsko-blacharskie pielęgnacja zieleni i inne. Sprzęt, którym dysponujemy, przechodzi regularne przeglądy techniczne w celu zapobieżenia niespodziewanym awariom i zapewnienia szybkiej i sprawnej usługi. Posiada także aktualne badanie Urzędu Dozoru Technicznego. Załoga posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego wymagane do obsługi podnośników koszowych.

  Data dodania: 23 11 2011 ·
 • Nóżki meblowe »

  Kwadro Design to renomowany dostarczyciel akcesoriów meblowych. Specjalizujemy się w sprzedaży uchwytów i zamków meblowych. Dodatkowo w ofercie: prowadnice rolkowe i kulkowe, matalboxy, podnośniki, relingi, wieszaki, podpórki do półek, nogi stołowe, listwy ozdobne. Nasze akcesoria meblowe wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Dzięki tak bogatemu asortymentowi jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Kwadro Design – wysokiej jakości akcesoria meblowe.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa kontenery-weldon.pl powstała by przedstawić działalność przedsiębiorstwa Weldon, z zakładem produkcyjnym w Dębicy oraz oddziałem handlowym w nieopodal położonej Brzezówce. Fundamentalnym profilem produkcyjnym firmy Weldon jest produkcja metalowa, która umożliwia produkcję i montaż kontenerów różnego przeznaczenia i ekranów dźwiękochłonnych. Firma zajmuje się nie tylko produkcją metalową ale także oferuje nietypowe i ważne usługi w tej dziedzinie – typu cięcie i gięcie materiałów metalowych oraz usługi takie jak wynajem kontenerów bądź maszyn – takich jak dźwigi czy podnośniki różnego rodzaju służące do montażu ekranów akustycznych czy innych konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 07 02 2012 ·
 • Sprawdzony i rzetelny dostawca - Dramix. Na stronie bogata oferta produktowa na wysokiej jakości rusztowania i drabiny ewakuacyjne, trwale mocowane do konstrukcji, pionowe, służące jako dojścia do maszyn i urządzeń. Zapewniamy korzystne ceny, doradztwo, montaż, projektowanie i produkcja wg wymagań klienta. U nas kupisz i wynajmiesz także konstrukcje specjalne, przejścia, podesty, schody, podnośniki towarowe i osobowe. Nasze rusztowania dla budownictwa to przyszłość pracy na wysokości. Zapraszamy też po podnośniki przejezdne i samojezdne.

  Data dodania: 08 02 2012 ·