Strony związane z hasłem 'pogotowie komputerowe':

 • Naprawa komputerów Częstochowa »

  Zapraszamy serdecznie na stronę grupy oferującej kompleksowe usługi informatyczne. Nasze pogotowie komputerowe to pewna satysfakcja. Przyjeżdżamy po zepsuty, uszkodzony komputer, a następnego dnia przywozimy naprawiony, sprawnie działający sprzęt.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy NKK to ponad 15 lat wytężonej pracy z komputerami. Dostarczaliśmy komputery do różnych urzędów oraz uczelni na przestrzeni całej naszej działalności. Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy szereg usług począwszy od serwisu komputerów poprzez naprawdę komputerów na sprzedaży komputerów kończąc. Dla klientów biznesowych mamy między innymi usługi dostępne dla klientów indywidualnych oraz dodatkowo usługi takie jak outsourcing IT, obsługa informatyczna czy pogotowie komputerowe. Wszystkie nasze usługi staramy się wykonywać najlepiej i najszybciej jak tylko potrafimy. Zapraszamy do naszego serwisu komputerowego który mieści się na ulicy Tatarskiej 5 w Krakowie. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2011 ·
 • AT Wrocław to wrocławska organizacja oferująca tworzenie stron www. Za sprawą użycia najnowocześniejszych technologi nasze strony są nowoczesne i dynamiczne. Oferujemy tworzenie stron internetowych w html5/css3 python/django oraz AJAX.
  Pozwól zaistnieć twojej firmie w sieci i skontaktuj się z nami już teraz.

  Data dodania: 04 09 2011 ·
 • Serwis komputerowy »

  Zepsuł Ci się komputer? Potrzebujesz pomocy. Firma 24siedem rozwiąże Twoje kłopoty. Posiadamy kadrę!zespół wysoko wyspecjalizowanych pracowników którzy naprawią Twojego laptopa.
  Wystarczy, że zadzwonisz lub dostarczysz nam swój komputer, a zostanie on naprawiony solidnie, szybko i co najważniejsze w atrakcyjnej cenie. Posiadamy również sklep internetowy w którym kupisz części komputerowe w bardzo atrakcyjnych cenach.
  Świadczymy również kompleksowe usługi dla instytucji.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing it Bydgoszcz »

  W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, które nie korzysta z darów nowoczesnej technologii. ASDER to profesjonalna firma informatyczna w Bydgoszczy. Świadczymy usługi dla organizacji oraz przedsiębiorstw, za cel nadrzędny uważając zawsze zadowolenie klienta. Zajmujemy się między innymi outsourcingiem informatycznym, zarządzaniem serwerami czy przeprowadzaniem kampanii reklamowych w Google. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Lublin - Visca.pl »

  Usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i firm. Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych ze sprzętem komputerowym, programami, systemem windows i sieciami komputerowymi. Diagnostyka i naprawa usterek, usuwanie szkodników komputerowych, instalacja programów i systemów operacyjnych, podział Internetu na kilka komputerów, tworzenie i konfiguracja sieci komputerowych. Serwis i naprawa komputerów stacjonarnych i notebooków.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »