Strony związane z hasłem 'reportaż ślubny':

 • Fotograf ślubny Warszawa - Łukasz Janczewski »

  Jeżeli celem Państwa poszukiwań jest fotograf ślubny, dla którego wasz ślub nie będzie pracą, a pasją - to świetnie trafiliście. Łukasz Janczewski to młody, ambitny i przede wszystkim kreatywny fotograf ślubny. Fotografuję już od wielu lat ciągle szukając nowych zadań, przy których będzie mógł się na nowo rozwijać. Jeżeli marzycie Państwo, aby wasz najpiękniejszy w życiu dzień zaobfitował pięknymi pamiątkami koniecznie skorzystajcie z usług - Fotografia Ślubna - Łukasz Janczewski!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Kulenty Fotografia Ślubna »

  Fotoreportaże ślubne, sesje plenerowe, fotoalbumy i albumy ślubne.Studio Plus - Łuków, Warszawa, Siedlce, Biała Podlaska. Zdjęcia ślubne, w których najważniejsze jest ukazanie uczuć i niepowtarzalnych chwil pary młodej w dniu ślubu - bez pozowania i ustawiania. Zdjęcia ślubne drukowane są w fotoalbumie ślubnym na papierze satynowym i perłowym - formaty od 15 x 15 do 30 x 45 cm. Szeroki wybór opraw - dostępne w różnych kolorach i strukturze - drewniane, z tkaniny introligatorskiej, ze skóry naturalnej i ekologicznej. Każdy z fotoalbumów może być wzbogacony o dodatki - metalowe narożniki, zdjecia w okienkach na okładce, etui, przeszycia grzbietów, zdobienia.W ofercie również tradycyjne albumy ślubne z wklejanymi zdjęciami, płótna, fotoboardy, oprawa passepartout.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Rzeszów | Marcin Ożóg »

  Jeśli mają Państwo problem z wyborem właściwego fotografa na swój ślub to nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do odwiedzenia niniejszej strony. Wykonana w formie blogu witryna prezentuje portfolio, na które w dużej mierze składa się fotografia ślubna Rzeszów, Tarnobrzeg, Przemyśl - usługi fotograficzne realizowane są na podkarpaciu oraz innych województwach. W razie pytań zapraszam do zakładki kontakt. Marcin Ożóg - fotografia ślubna, która przywoła wspomnienia.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotokoma to duet fotografów których zdjęcia w elegancki i wyszukany sposób opowiedzą historię o dniu Waszego ślubu i wesela.Staramy się, aby nasze prace posiadały odpowiedni klimat i były dostosowane do indywidualnych upodobań Pary Młodej. O tym czy Wasze zdjęcia będą pełne romantyzmu, czy też będą trochę zwariowane - zdecydujecie Wy sami. Naszym zadaniem jest natomiast, aby ich styl i charakter pasował do Was samych.Oferujemy :- zarówno pełny reportaż ślubny (tj.: przygotowania, ślub, wesele, plener) - jak i tylko zdjęcia z wybranej części (np. sam plener).W ofercie mamy kilka pakietów, ale każdy dostosujemy tak, aby był w pełni zgodny z oczekiwaniami.Szczegóły oferty oraz galeria na naszej stronie internetowej.www.fotokoma.com.plwww.fotokoma.com.pl/oferta.html

  Data dodania: 24 01 2012 ·
 • Pracownia Wspomnień - artystyczna fotografia ślubna. Naszą ideą jest, by fotoreportaż ślubny był pełen emocji i piękna, a sesja plenerowa stała się dobrą zabawą. Każda ceremonia ślubna to indywidualne przeżycie, dlatego każdemu zdjęciu towarzyszy odmienny klimat. W naszym obiektywie staramy się uchwycić tę radość i bliskość bijącą od Pary Młodej. Należymy do organizacji Wedding Fotojournalists Association. Zapraszamy na naszego bloga z tematyką artystyczna fotogtafia ślubna.

  Data dodania: 08 07 2011 ·
 • Profesjonalna fotografia ślubna, fotografia reklamowa. Wrocław, Cała Polska. Niezapomniane zdjęcia ślubne podkreślające wyjątkowość fotografii ślubnej, zaprasza fotograf ślubny Michał Nowicki. Fotografia reportażowa oraz fotografia mody to z nich czerpię najwięcej inspiracji. Połączenie reportażu, tej magicznej chwili z przekazem w połączeniu z pięknem - tak, taką fotografie zdecydowanie chcę tworzyć. W fotografii stawiam na emocje oraz naturalność, jestem zdecydowanie fotografem preferującym bardziej reportaż od aranżacji, nie rządzę, nie ustawiam pokazuję świat i tak jak go widzę

  Data dodania: 02 01 2012 ·
 • Moment po wyjściu z kościoła zawsze robi się zdjęcie grupowe, tak aby nikt nie zdążył uciec. Porządnie jest, aby Młodzi dostarczyli tą dane np. świadkom, żeby pomogli fotografowi zawiadomić ludzi o wykonaniu fotosy, aby nie musiał wykrzykiwać pod kościołem. Para Młodociana tradycyjnie staje na czele, w środku na najniższym stopniu, obok rodziców, świadkowie, reszta gości wyżej na schodach, tak aby każda głowa była zauważalna. Przy kościele jeżeli pogoda sprzyja fotograf będzie raczył uchwycić Was obok i w wozie. - WESELE: Tutaj już chyba nie ma żadnych sugestii, oprócz jednej. Kiedy wjedzie tort z zimnym ogniem stańcie pospiesznie obok niego, tak aby fotograf miał możliwość uchwycić efekt zimnych płomieni a także Was. Wtedy ewidentnie wszelkie pozy i wygłupy dozwolone, byleby blisko tortu. Podczas całego dnia nie zapominajcie o uśmiechu i okazywaniu emocji. Wiele jest takich par, które są za bardzo połączone, doświadczają, krępują się w kościele pocałować, to wszystko później widać na fotografia ślubna w formie przybitych min, zawiedzionej głowy. Być może akurat dla Was są to istoty niezaprzeczalne i w Waszym przypadku będzie luz blues, oby tak było, na pewno nie zaszkodzi przeczytać.

  Data dodania: 04 02 2012 ·