Strony związane z hasłem 'serwis komputerowy':

 • Serwis komputerowy NKK to ponad 15 lat wytężonej pracy z komputerami. Dostarczaliśmy komputery do różnych urzędów oraz uczelni na przestrzeni całej naszej działalności. Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy szereg usług począwszy od serwisu komputerów poprzez naprawdę komputerów na sprzedaży komputerów kończąc. Dla klientów biznesowych mamy między innymi usługi dostępne dla klientów indywidualnych oraz dodatkowo usługi takie jak outsourcing IT, obsługa informatyczna czy pogotowie komputerowe. Wszystkie nasze usługi staramy się wykonywać najlepiej i najszybciej jak tylko potrafimy. Zapraszamy do naszego serwisu komputerowego który mieści się na ulicy Tatarskiej 5 w Krakowie. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2011 ·
 • Obecnie praktycznie każdy, normalnie cywilizowany człowiek posiada swój własny komputer. Stały się one nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Nie każdy jednak potrafi się nim w pełni obsługiwać, a wiele razy czyha na nas wiele nieprzyjemnych niespodzianek. Jedną z nich może być samoczynne wyłączanie się komputera.Ktoś kto się na tym nie zna, dzwoniłby już po serwisanta lub zawiózłby go do serwisu sam. Jednak w tym przypadku nie musimy tego robić. Wystarczy, że wpiszemy w Google frazę ?forum komputerowe? a wyświetli nam się masa linków. Zadaniem każdego z takich for jest pomoc użytkownikom, którzy mają problemy z komputerami. Abyśmy uzyskali ją, musimy się zarejestrować i napisać odpowiedni temat.. i to juz wszystko! Po jakimś czasie otrzymujemy profesjonalne wskazówki jak dany problem rozwiązać. Czyż to nie jest proste? Oczywiście, że jest. Nie musimy już z każdym problemem chodzić do specjalisty, gdyż możemy mu zadać pytanie prosto ze swojego domu przez internet. Jeśli nie każdy jeszcze się przekonał jakie udogodnienie daje nam forum komputerowe, to na pewno się o tym przekona w przyszłości. Według mnie dobrą nazwą takiego forum byłoby wirtualny serwis komputerowy, kilka minut i komputer w pełni dobrze działający.

  Data dodania: 08 08 2011 ·
 • Naprawa komputerów Szczecin »

  Zajmujemy się naprawą komputerów i sprzętu komputerowego. Nasze usługi dotyczą zarówno oprogramowania jak i sprzętu. Nasi wykwalifikowani pracownicy potrafią uporać się z każdą usterką: laptopów, monitorów, drukarek, skanerów i innych sprzętów informatycznych. Zapraszamy do odwiedzenia Zachodniopomorskiego Centrum Informatyki.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy »

  Zepsuł Ci się komputer? Potrzebujesz pomocy. Firma 24siedem rozwiąże Twoje kłopoty. Posiadamy kadrę!zespół wysoko wyspecjalizowanych pracowników którzy naprawią Twojego laptopa.
  Wystarczy, że zadzwonisz lub dostarczysz nam swój komputer, a zostanie on naprawiony solidnie, szybko i co najważniejsze w atrakcyjnej cenie. Posiadamy również sklep internetowy w którym kupisz części komputerowe w bardzo atrakcyjnych cenach.
  Świadczymy również kompleksowe usługi dla instytucji.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Lublin - Visca.pl »

  Usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i firm. Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych ze sprzętem komputerowym, programami, systemem windows i sieciami komputerowymi. Diagnostyka i naprawa usterek, usuwanie szkodników komputerowych, instalacja programów i systemów operacyjnych, podział Internetu na kilka komputerów, tworzenie i konfiguracja sieci komputerowych. Serwis i naprawa komputerów stacjonarnych i notebooków.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • kompleksowe usługi informatyczne dla firm oraz instytucji (outsourcing IT), jak również dla osób prywatnych. Dzięki naszym pakietom opieki - klient sam dobiera sobie opcję według potrzeby. Do naszych obowiązków należy opieka nad sprzętem komputerowym, zabezpieczenie danych przed utratą, wszelkie usługi napraw serwisowych, podłączenia nowego sprzętu, dostęp do najlepszego sprzętu w najniższych cenach na rynku podkarpackim. Poza opieką informatyczną - firma Iteon.pl zajmuje się serwisem sprzętu komputerowego, naprawą komputerów, laptopów oraz sprzętu elektronicznego. Wszystko to w najniższych cenach w okolicy. ITEON.pl to również sprzęt komputerowy, drukarki, laptopy, komputery PC. Urządzenia pochodzą od producentów dzięki czemu zapewniamy najniższe ceny i najwyższej jakości sprzęt! Sprawdź nas nie czekaj. Nic nie tracisz! Za niewykonane zadanie nie pobieramy opłat!

  Data dodania: 17 02 2012 ·
 • Serwis laptopów Chrzanów »

  Firma Brohme dostarcza usługi informatyczne firmom i instytucjom od wielu lat. Duży nacisk kładziemy na jakość i kompleksowość wykonywanych prac. Posiadamy szeroki zakres usług i niezbędne doświadczenie. Zlecone prace, dzięki odpowiednim rozwiązaniom możemy wykonywać zdalnie przez internet bez konieczności dojazdu co znacznie skraca czas reakcji i naprawy

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis laptopów Warszawa »

  Orbicomp wykonuje usługi w specjalizacji informatycznej. Firma realizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, aktualizacją, pielęgnacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego.

  Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla klientów biznesowych. W ofercie można wyróżnić m.in.: serwis komputerów, odzyskiwanie danych, budowa sieci komputerowych, serwis drukarek, konserwacja sprzętu, obsługa przedsiębiorstw.

  Serwis laptopów Warszawa ORBICOMP oferuje szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie połączony z profesjonalną obsługą użytkowników. Usługi obejmują miedzy innymi: naprawę laptopów Warszawa, netbooków, tabletów oraz komputerów PC wszystkich marek.

  Naprawiamy i wymieniamy: obudowy, płyty główne, matryce, układy BGA, gniazda zasilania, zasilacze, klawiatury, zawiasy, reanimujemy laptopy po zalaniu, instalujemy oprogramowanie.

  Większość usług zostaje wykonana do 24 h. Dostarczamy gwarancję na naprawiony sprzęt.

  Do głównych usług POGWARANCYJNYCH napraw laptopów, tabletów i netbooków zaliczają się: serwis komputerowy Warszawa, naprawa laptopów wszystkich marek, czyszczenie i konserwacja podzespołów komputera, odzyskiwanie danych użytkownika z uszkodzonego sprzętu.

  Usługi są wykonywane na terenie Warszawy. Dojazd do klienta na terenie miasta Warszawy bezpłatny.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »