Strony związane z hasłem 'spotkania firmowe':

 • Firmowe imprezy integracyjne »

  Wyjście na imprezę firmową to znakomity sposób na poprawę samopoczucia zarówno swojego jak i swoich współpracowników. Firmowe imprezy integracyjne wpływają b.dobrze na atmosferę wśród ludzi pracujących w zamkniętym środowisku. Zazwyczaj firmowe balety są połączone z krótkimi prezentacjami bądź szkoleniami łatwo przyswajalnymi. Integracja osób w jednym gronie, które realizuje wspólnym projekt bądź cel – to postawienie tylko i wyłącznie na korzyść która zaowocuje w następnych latach.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe poznań »

  Spotkania na zewnątrz siedziby firmy to zawsze doskonały sposób na odstresowanie i odreagowanie złych emocji jakie pojawiają się podczas pracy. Firmowe imprezy integracyjne wpływają b.dobrze na atmosferę wśród ludzi pracujących w zamkniętym środowisku.Na swój sposób wyjście zaraz po pracy do pubu czy na umówione spotkanie jest bardzo dobrym pomysłem. Spotkania przeważnie urozmaicane są aktywnym wypoczynkiem, konkursami drużynowymi, alkoholem oraz jedzeniem.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Integracja dla firm »

  Integrowanie pracowników w firmie to genialny pomysł na prawidłowy rozwój zasobów ludzkich w danej organizacji. Firmowe wyjście powinno być dokładnie zaplanowane tak by pracownicy mieli świadomość że ich czas jest doceniany a pracodawca dba o ich rozwój i klimat poza miejscem pracy. Wszystkich udających się na takiej imprezy zachęcamy do otwarcia się na nowe wrażenia, inny sposób poznania ludzi oraz świadomość życia w „stadzie” które jest niezbędne do odnoszenia sukcesów życiowych.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ristorante Estella - Catering, Bankiety, Wesela »

  Restauracja włoska Estella. Poznań, Suchy Las, Krześlice. Serwujemy doskonałą kuchnię włoską w najlepszych lokalach w Wielkopolsce. Oferujemy usługi związane z obsługą cateringową małych i dużych imprez - do 10 tys. osób. Organizujemy wesela, komunie, chrzciny, imprezy i przyjęcia okolicznościowe, bankiety, spotkania firmowe i rodzinne.
  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu - wyślij zapytanie, a otrzymasz niezobowiązującą ofertę - przekonasz się o naszej konkurencyjności.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »