Strony związane z hasłem 'symulator jazdy':

 • Nowoczesny symulator jest urządzeniem, które pozwala wytwarzać w sposób sztuczny warunki występujące w prawdziwym świecie. Prowadzenie innowacyjnego sposobu nauki jazdy jest urozmaiceniem oraz dodatkową formą umiejętności dla obecnych kierowców. Tą formę nauki polecamy wszystkim, którzy chcą udoskonalić swoja technikę jazdy oraz chcą być gotowi do odpowiedniego działania w innych warunkach, a zwłaszcza w tych trudnych.

  Data dodania: 22 03 2013 ·
 • Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 r. Działamy w wielu segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn budowlanych, murarz, kucharz i wiele innych)
  - doskonalenie kadr (kursy językowe branżowe i inne)
  - wynajem symulatora (kwalifikacja wstępna, symulator 6-stopniowy)
  - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania kierowców)
  - wynajem busa
  Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie można sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

  Data dodania: 22 03 2013 ·
 • Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców:Chcesz poszerzyć swoją ofertę o kursy kwalifikacji wstępnej kierowców, ale nie masz odpowiedniego zaplecza? Centrum Edukacji Zawodowej CARGO rozwiąże Twoje problemy! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, zagwarantujemy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji przyśpieszonej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator samochodu ciężarowego w warunkach specjalnych firmy CARGO, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!Nasza oferta dla ośrodków: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!Dojeżdżamy w dowolne miejsce w kraju!

  Data dodania: 22 03 2013 ·
 • Wypróbuj nasz symulator dachowania. »

  Demonstracja dachowania samochodu idealnie pokazuje położenie samochodu po wypadku, po którym doszło do dachowania.
  Mechanizm dachowania został specjalnie zbudowany dla przyszłych kierowców, którzy pragną nabyć umiejętność zachowania się w takich warunkach. Symulator pokazuje następstwa nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów oraz braku zabezpieczenia przedmiotów w pojeździe. Dostęp do symulatora możemy uzyskać poprzez wypożyczenie symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy również podczas różnorodnych imprez. Urządzenie ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca musi dbać o zdrowie swoje i pasażerów.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »