Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Stomatolog Rzeszów »

  Centrum Stomatologii ProDentica jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej.Oferujemy kompleksowe i profesjonalne leczenie w miłej, bezstresowej atmosferze.Służymy Państwu rzetelną wiedzą ciągle podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe poprzez liczne szkolenia i kursy poparte wieloletnią praktyką. W codziennej pracy stosujemy materiały najwyższej jakości i bezpieczne techniki zabiegowe.Zostając naszym Pacjentem będziesz mile zaskoczony jak spokojnie, z uśmiechem i bez bólu mogą wyglądać wizyty u dentysty. Sprawimy, że Twoje zęby będą piękne i zdrowe.W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo między innymi: STOAMTOLOGIA ESTETYCZNA, w ramach której wykonujemy zmiany kształtu zębów, zamykanie diastem przestrzeni międzyżebowych, nadbudowa startych zębów, wypełnianie ubytków klinowycho oraz licówki kompozytowe.BIŻUTERIA NAZĘBNA - nasi klienci mogą nabyć fektowne kryształy Svarowskiego w różnych odcieniach: białym, tęczowym, różowym, fioletowym, niebieskim i czerwonym. Są przyklejane do zęba od strony policzka specjalistycznymi żywicami. Mocowanie jest bezpieczne i nie uszkadza zęba, a gdy zajdzie potrzeba po usunięciu nie pozostaje żaden ślad.PROTETYKA - wykonujemy Protezy szkieletowe, Protezy częściowe i całkowite akrylowe, Protezy elastyczne z bioplastu (nie posiadają żadnych elementów metalowych), Protezy acetalowe, Korony pełnolane, Korony i mosty porcelanowe na podbudowie metalowej lub złocie, Korony pełnoceramiczne z tlenku cyrkonu, Wkłady koronowo-korzeniowe (dla podbudowy koron i filarów mostów), Naprawy protez (dostawianie zębów, klamer, podścielanie poprawiające utrzymanie protez).ORTODONCJA - w leczeniu wad zgryzu stosujemy aparaty ortodontyczne ruchome - zakładane na noc oraz stałe - przyklejane do powierzchni zębów ; metalowe, w kolorze zębów i niewidoczne dla innych.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne »

  Jesteśmy firmą, która para się serwisem i sprzedażą kas i drukarek fiskalnych a także szkoleniami z zakresu ich używania. Oprócz sprzedaży takich urządzeń jak kasy fiskalne proponujemy również sprzedaż sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych. Nasza siedziba położone jest w Poznaniu. Jesteśmy wiarygodnym Dostawcą dla Waszej firmy, dogłębnie ufamy, iż przewodnia jest forma prezentowanych usług jak i towarów. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie rozwijać korzystną współpracę z wieloma firmami jak i wzmacniać dwustronne zaufanie. Dokładamy starań aby, w relacjach z klientami wyrażać serdeczność oraz czułość jak i dopasowywać się całkowicie do Państwa zapotrzebowań. Ciepło zapraszamy na oficjalną witrynę internetową.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktywizacja zawodowa jest jedną z kwestii, która żywo interesuje władze samorządowe jak również administrację publiczną, dlatego są wdrażane programy, które przede wszystkim mają na celu stworzenie takich warunków, które zachęcą podmioty do rozpoczynania działalności gospodarczej, w ramach konkretnej branży albo też rodzaju usług. Wielu ludzi myśli o tym by zacząć działać właśnie, jako firma, ale brakuje im nieco wiedzy oraz impulsu, który by ich przekonał, że zaczęcie działania na własną rękę jest wyjściem zdecydowanie opłacalnym dla nich samych. Także ważnej jest to, że funkcjonują właśnie podmioty, które się zajmują prowadzeniem szkoleń, jakich treść skupia się przede wszystkim na takich kwestiach jak omawianie pomysłu na firmę oraz pomaganie w zakresie finansowania w początkowym okresie działalności gospodarczej. Tego typu szkolenia to faktycznie okazja na to by się uczestnicy dowiedzieli, co powinni zrobić by firma, którą chcą albo planują założyć zadziałała na rynku a przede wszystkim z sukcesem się na nim utrzymała. Nie każdy ma rozeznanie, jeżeli chodzi o produkty finansowe czy marketingowe, z których może skorzystać by właśnie rozwinąć i utrzymać własną firmę. Dlatego pozytywnym zjawiskiem jest promowanie takich szkoleń, na których się ludzie dowiadują wielu istotnych informacji związanych z działaniem na rynku, jako niezależny przedsiębiorca. To jest niezbędne by założona przez nich firma rzeczywiście miała szanse na dobre rywalizowanie z innymi przedstawicielami określonej branży. Czyli każdy, kto chce być przedsiębiorcą powinien na szkolenia chodzić.

  Data dodania: 17 07 2012 ·
 • Elsinore School of English powstała w 1994 roku, od początku ucząc metodą Callana., wtedy praktycznie w Polsce nieznaną. Byliśmy pierwszą szkołą w regionie, używającą tej metody. Przecieraliśmy szlaki, często spotykając się z nieufnością, a nawet niechęcią studentów i anglistów.

  Oprócz samej metody promowaliśmy także wysoki standard samych kursów ? intensywne zajęcia 4x po 2 godziny w tygodniu, naprawdę małe ? maksymalnie 8-osobowe ? grupy, miesięczne raty w opłatach za kurs.

  Metoda w naszym wydaniu szybko okazała się atrakcyjna, szybka i efektywna.

  Wkrótce pojawiły się rzesze naśladowców. Kształciliśmy wciąż nowych lektorów, z których do nas trafiali tylko najlepsi. Staliśmy się wyznacznikiem właściwego stosowania Metody, czasem zbyt swobodnie używanej przez nowe, stawiające często na ilość szkoły.

  Od 1995 roku prowadzimy także szkolenia dla firm. Naszymi klientami byli m.in. Amplico Life, Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Zakłady Remontowe Energetyki S.A., Era i wiele innych.

  W 1997 roku nasza szkoła uzyskała licencję Callan Method Organisation.

  Szkoła językowa Katowice - kontakt

  Data dodania: 26 04 2011 ·
 • Wisła - noclegi »

  Hotel "Pod Jedlami" w Wiśle to przedsiębiorstwo świadczące usługi rekreacyjne i wypoczynkowe. Nasz hotel znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, a zarazem do centrum miasta jest blisko. Hotel jest komfortowy i ma przestronne, wygodne pokoje, a także bogato wyposażone w sprzęt typu: telefon oraz bezprzewodowy niepłatny,gratisowy Internet. Nasze świetne atrakcje to także możliwość korzystania m.in. z drink baru czy gabinetu odnowy biologicznej. Do użytku i komfortu klientów mamy ponadto objęte dozorem miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autobusów. Hotel "Pod Jedlami" oferuje także usługi dla firm - nowatorsko wyposażone centrum konferencyjne obsłuży 120 osób podczas szkolenia czy konferencji. Obiekt jest przystosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych, które mogą skorzystać z windy i mają przyjazny dostęp do budynku. Organizujemy niezapominane wydarzenia okolicznościowe, takie jak bale, studniówki czy komunie, a także kuligi, paintball, off-road. Turyści spragnieni wrażeń znajda coś dla siebie: proponujemy wyjątkowe zabawy terenowe, loty balonem lub helikopterem i szkolenia jazdy terenowej. Odwiedzający u nas goście maja do dyspozycji ponadto gabinety odnowy biologicznej, np.: gabinety masażu, hydroterapii i saunę suchą i mokrą.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia NLP »

  Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią najlepsze kursy biznesowe. Skierowane są między innymi do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich pragnących podnoszenie swoich kwalifikacji. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać szczególnie cenione umiejętności. Dostępne u nas szkolenia biznesowe, dają wiele możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie przy współpracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferujemy programy dla kosztorysantów Norma PRO i Norma STANDARD, bazy cenowe INTERCENBUD oraz Sekocenbud, jak również abonament Buduj z Głową. Każdy z kosztorysantów znajdzie coś dla siebie, w ofercie posiadamy bogaty wybór oprogramowania wspomagającego kosztorysowanie, a dla chcących poszerzyć swoją wiedzę przeprowadzamy szkolenia podstawowe i zaawansowane z obsługi programów kosztorysowych Norma.

  Data dodania: 09 03 2011 ·
 • Ocena kompetencji »

  Zależy Ci na odszukaniu pracownika znakomicie nadającego się do Twojej spółki, lub chcesz odpowiednio wyszkolić już obecnych? Skorzystaj z systemu mHR, utworzonego przez dwie spółki: BPSC S.A oraz Alte sp. z o.o. Pierwsza z nich jest liderem w tworzeniu systemów informatycznych, druga natomiast specjalistą w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ich współpraca zaowocowała stworzeniem mHR, który jest w stanie pomóc Tobie i Twojej firmie w odpowiednim działaniu. Ustali dokładnie wymogi na każde stanowisko oraz stworzy specjalistyczny plan szkolenia, tak aby Twój pracownik był w stanie poprawnie wykorzystać swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Podnoszenie kwalifikacji to zdecydowanie jeden z lepszych sposobów inwestowania w siebie samego. Dlatego też z sukcesami działa na rynku tak wiele firm oraz podmiotów, których domeną jest organizowanie szkoleń oraz innych form podnoszących umiejętności osób uczestniczących. Takie kursy i szkolenia dotyczą praktycznie wszystkich sfer od czysto rozrywkowych, przez ekonomiczne, techniczne i biznesowe czy też edukacyjne jak cały czas najpopularniejsze kursy językowe. Podmioty zajmujące się organizowaniem kursów dokładają starań by ich oferta była dla potencjalnych uczestników jak najbardziej atrakcyjna.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Potrafimy się dopasować, a każdy nasz klient jest dla nas inspiracją do nowych działań. Podczas naszych szkoleń stosujemy zazwyczaj autorskich materiałów, stworzonych przez naszych szkoleniowców tak, żeby zasadnicza ich część była związana z działalnością Twojej organizacji. Dokładnie przygotowujemy materiały szkoleniowe, aby były nie tylko cenne i wartościowe, ale również ciekawe i przyjemne. Częste odgłosy śmiechu wydobywające się z naszych sal są gwarancją na to, że uczestnicy są aktywni, zadowoleni i biorą czynny udział w trakcie szkolenia. Nasza metodyka opiera się na systemie nauczania Know-Do-Be, który sprawia, iż partycypanci szkolenia osiągają szerokie umiejętności biznesowe. Polecamy gry biznesowe. Najpierw uzbroimy ich w praktyczną wiedzę, wywodzącą się z dużego doświadczenia i badań w dziedzinie biznesowej.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje nauki jazdy w okolicy ośrodka egzaminowania Odlewnicza i Bemowo. Lekcje prowadzone są w nowym, identycznie wyposażonym samochodzie - Skoda Fabia 1.2 TSI, motocyklu Yamaha YBR250 i Suzuki GN125. Wykwalifikowani i kompetentni instruktorzy, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w zawodzie. Oferujemy kursantom miłe i dające efekt szkolenie. Nauka jazdy prowadzona jest na trasach, które praktycznie w całości są trasami egzaminacyjnymi. Dobrze oświetlony plac manewrowy, gdzie każdy kursant może doskonalić swoje umiejętności jazdy tyłem. Stosujemy rabaty przy wykupieniu większej ilości jazd doszkalających lub dodatkowych. Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2011 ·
 • Zespół Muzyczny Kaktus na Wesele Lublin Warszawa »

  Jako zespół muzyczny oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną wraz z prowadzeniem wszelkich imprez okolicznościowych. Proponujemy obejrzenie naszych stron www.zespolkaktus.pl, zachęcamy do wysłuchania utworów przez nas wykonywanych a wkrótce przekonasz się, że nie popełnisz błędu zlecając nam obsługę muzyczną Twojej uroczystości.- Bogaty repertuar (ponad 500 utworów) - dla trzech pokoleń.www.zespolkaktus.pl/spis-utworów- W czasie krótkich przerw (na gorące posiłki) proponujemy muzykę z płyt CD.- Podczas pracy nie pijemy alkoholu.- Uniwersalna aparatura nagłośnieniowa dostosowana do dużych i małych sal, [również imprez plenerowych zob. poniżej] (typu JBL).- Efekty świetlne firmy MARTIN, AMERICAN DJ, EUROLITE.- Przystępne ceny za solidne wykonanie uroczystości.- Wystawiamy rachunki.- Istnieje możliwość transportu zespołu na terenie całego kraju. Służymy informacją na temat usług video, autokarów, limuzyn, sal, usług fotograficznych, salonów mody ślubnej, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, firm dekoratorskich, cukierni itp. ... Zapraszamy do obejrzenia materiału demonstracyjnego na płytach DVD. Zespół zapewni Państwu atrakcyjną zabawę taneczną wraz z kulturalnym prowadzeniem imprezy i zwyczajami np. weselnymi tj. powitanie marszem, toasty, zabawianie gości przy stole, oczepiny, które nie ośmieszają gości a wspaniale bawią oraz konkursy np. karaoke itp.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomagamy przyszłym przedsiębiorcom w rejestracja firmy Kraków, w wyborze metody opodatkowania, w doborze PKD itp. Doradzamy jak uzyskać dotacje unijne, tak aby zapewnić sfinansowanie nowych projektów. Fachowa kadra specjalistów pracująca w naszej firmie zadba o szkolenia BHP dla Twoich pracowników oraz poszerzy ich wiedzę z przepisów PPOŻ. Posiadamy także zarejestrowane, posiadające NIP, zgłoszone do GUS, gotowe spółki Kraków. Na życzenie klienta rejestrujemy od podstaw spółki z o.o. wraz ze wszystkimi licencjami potrzebnymi do ich późniejszej działalności.

  Data dodania: 09 08 2012 ·
 • Stepbystep-bhp.eu to profesjonalne szkolenia scc, vca, przeciwpożarowe i bhp. Atrakcyjne ceny i częste promocje to główne atuty firmy. Na stronie można umieszczać ogłoszenia z pracą w Polsce i Unii Europejskiej. Wszystkim polecam i zapraszam na stronę internetową.

  Data dodania: 20 01 2011 ·
 • Ciągła integracja w projekcie informatycznym to między innymi wcześniejsze wykrywanie błędów, stały dostęp do najnowszej wersji
  oprogramowania, zmniejszenie nakładów pracy programistów, efektywne wdrożenie.

  Data dodania: 10 06 2011 ·
 • Zakład Urządzania i Utrzymywania Terenów Zielonych - to firma ogrodnicza z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarówno projektowaniu jak i prowadzeniu budowy ogrodów oraz konserwacji terenów zieleni. Firma zapenia również kompleksowy serwis sprzątania o wysokiej jakości. Posiadamy pełne wyposażenie w zmechanizowany, specjalistyczny sprzęt, które pozwala nam na sprawne i fachowe wykonanie powierzonych zadań.

  Wszyscy nasi pracownicy przechodzą szkolenia dotyczące technik realizacji usług. Dbamy także o ich właściwą postawę i zachowanie w czasie pracy.

  Data dodania: 28 01 2011 ·
 • Implanty Katowice »

  Nasz gabinet oferuje Państwu najwyższą jakość usług w oparciu o najwyższe technologie oraz aktualne osiągnięcia wiedzy medycznej, które poszerzamy na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą.W naszym gabinecie stawiamy na rzetelność i profesjonalizm.Nasz zespół zapewni Państwu komfort i miłą atmosferę podczas wizyty. W naszym gabinecie ortodoncją zajmuje się Pani doktor Katarzyna Namysłowska. Dzięki wiedzy, doświadczeniu zapewnia swoim pacjentom najwyższe z możliwych poziom leczenia. Wiedzę i umiejętności wciąż udoskonala na licznych kursach. Implant to nic innego jak sztuczny korzeń wykonany z tytanu. Wszczep w przybliżeniu posiada wielkość naturalnego korzenia. Zabieg impalntologiczny w pełni przywraca funkcjonalność uzębienia. Wiedząc, jak wielki wpływ na zdrowie naszych pacjentów ma stan ich uzębienia kładziemy szczególny nacisk na szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną. Jest to szereg zabiegów pozwalających uniknąć lub opóźnić powstawanie próchnicy zębów i chorób dziąseł. U nas: dentysta katowice, stomatolog katowice.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instruktorzy Ośrodka Szkolenia Kierowców "Delta", mają kilkuletnie doświadczenie, talent do przekazywania wiedzy i pasji w soposób przystępny, tak aby nauka jazdy samochodem stała się przyjemnością. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne odbywają się w miłej i sympatycznej atmosferze, a przy tym cena kursu jest bardzo konkurencyjna.Samochody którymi dysponuje Ośrodek Szkolenia Kierowców "Delta", to Fiat Grande Punto.Opłtę za kurs można wpłacić w 4 ratach. Badania lekarskie odbywają się na miejscu.

  Data dodania: 05 07 2011 ·
 • Ośrodek we Wrocławiu, oferujący pomoc odnośnie psychoterapii. Od początku działalności firma znacząco rozwinęła zakres usług i aktualnie jest złożona z 4 działów. Właściwie wykwalifikowany personel gwarantuje wysoką jakość usług. Współpracujacy z ośrodkiem specjaliści zyskali ogólny szacunek. Klienci, których interesuje oferta typu psycholog czy psychoterapia, mogą liczyć na kompetentny personel. Firma kwalifikuje się również do usług pod hasłem seksuolog. Specjaliści troszczą się o intymną atmosferę, dający odbiorcom spokój ducha. Oferta przewiduje diagnozę i wszechstronną psychoterapię. Do wyboru jest wiele typów leczenia: indywidualne, zbiorowe, rodzinne lub małżeńskie. Ośrodek realizuje również specjalistyczne szkolenia oraz wspomaga dobór pracowników.

  Data dodania: 20 12 2011 ·
 • Wózki widłowe - Robiąc ich analizę na rynku wózków używanych, zastanawiamy się, jak pieniądze wydać najlepiej i dlaczego podobne do siebie wózki widłowe tak bardzo różnią się od siebie ceną. Cena wózka widłowego jest bardzo często sprawą kluczową, szczególnie, gdy chcemy kupić używany Wózek widłowy. Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Dobrze jest sprawdzić, co oferta dokładnie zawiera. Dobrze skrojona propozycja powinna posiadać gwarancję, wysokiej jakości przygotowanie oparte wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych oraz historię wózka widłowego.

  Data dodania: 08 09 2012 ·