Strony związane z hasłem 'wózek widłowy':

 • W zależności od typu magazynu i wysokości składowania producenci wózków widłowych oferują dwa rodzaje maszyn - czołowe wózki widłowe o maksymalnej wysokości podnoszenia 7m i wózki typu Reach Truck, z maksymalną wysokością podnoszenia nawet do 12m.W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe Toyota, Komatsu, oraz wózki widłowe Mitsubishi. Posiadamy również używane wózki po gruntownych naprawach.

  Data dodania: 19 01 2012 ·
 • Wynajem wózków widłowych »

  Firma Jungheinrich Polska oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie składowania, transportu i komisjonowania towarów w nowoczesnym magazynie. W ofercie firmy znajdziecie m.in. wózki widłowe, podnośniki czy też widlaki.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasza firma działa od kilkunastu lat na rynku Polskim. W tym okresie zdobyliśmy ogromne doświadczenie i obsłużyliśmy bardzo dużo firm. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze BHP jak również w organizowaniu kursów dla pracowników. Naszą ofertą jest również koordynowanie bezpieczeństwa na placu budowy. Organizujemy specjalistyczne kursy dla pracowników z obsługi maszyn czy też w zakresie BHP. Szkolenia możemy zorganizować u klienta jak również we własnej bazie. Zapraszamy do korzystania z naszych specjalistycznych usług.

  Data dodania: 10 03 2011 ·