Strony związane z hasłem 'wybielanie zębów':

 • Marzanna Danecka Stomatologia oferuje Państwu najwyższy poziom leczenia stomatologicznego. Klinika ta specjalizuje się w: nowoczesnej implantologii, protetyce, estetyce, specjalistycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem, leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci, chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii, ortodoncji, profilaktyce dzieci i dorosłych, czyszczeniu i wybielaniu zębów. Wszystkie wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki bardzo skutecznym znieczuleniom wykonywanym przy pomocy komputerowego urządzenia THE WAND, zastrzykom znieczulającym, premedykacji uspokajającej z użyciem podtlenku azotu. Na większość usług udzielana jest 5-letnia gwarancja. W przypadku leczenia implantologicznego gwarancja może zostać przedłużona do 10 lat na korzeniową część implantów. Zapewniają Państwu profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Cały personel dokłada wszelkich starać, aby rozwiązać dany problem w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

  Data dodania: 12 04 2011 ·
 • Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk - Katowice »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana przez uznanego stomatologa Romana Borczyka - wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. Leczenie implantologiczne przeprowadzane jest według standardów opracowanych w oparciu o trójwymiarową diagnostykę komputerową i mikroskopową. Dla zapewnienia bezpieczeństwa standardowo przed implantacją wykonywane jest badanie tomografii komputerowej. Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem mikroskopów operacyjnych, dzięki czemu są małoinwazyjne i nie wymagają dużych nacięć dziąseł. Miejscowe znieczulenie skutecznie eliminuje ból w czasie zabiegu. Minimalna ingerencja w tkanki miękkie pozytywnie wpływa na proces gojenia. Najczęściej po zabiegu pacjenci nie odczuwają żadnych dolegliwości i mogą wrócić do codziennych obowiązków. Przy prawidłowym planowaniu zabiegi implantacji są delikatniejsze od usunięcia zęba. Katowice, ul. Czajek 5

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Katowice »

  Nasz gabinet oferuje Państwu najwyższą jakość usług w oparciu o najwyższe technologie oraz aktualne osiągnięcia wiedzy medycznej, które poszerzamy na licznych szkoleniach w Polsce i za granicą.W naszym gabinecie stawiamy na rzetelność i profesjonalizm.Nasz zespół zapewni Państwu komfort i miłą atmosferę podczas wizyty. W naszym gabinecie ortodoncją zajmuje się Pani doktor Katarzyna Namysłowska. Dzięki wiedzy, doświadczeniu zapewnia swoim pacjentom najwyższe z możliwych poziom leczenia. Wiedzę i umiejętności wciąż udoskonala na licznych kursach. Implant to nic innego jak sztuczny korzeń wykonany z tytanu. Wszczep w przybliżeniu posiada wielkość naturalnego korzenia. Zabieg impalntologiczny w pełni przywraca funkcjonalność uzębienia. Wiedząc, jak wielki wpływ na zdrowie naszych pacjentów ma stan ich uzębienia kładziemy szczególny nacisk na szeroko pojętą profilaktykę stomatologiczną. Jest to szereg zabiegów pozwalających uniknąć lub opóźnić powstawanie próchnicy zębów i chorób dziąseł. U nas: dentysta katowice, stomatolog katowice.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • W naszych gabinetach stomatologicznych na ulicy tatarskiej 5 oraz Tuchowskiej 6B/3 jesteśmy w stanie zaoferować naszym pacjentom chirurgie stomatologiczną. Usługę tą kierujemy do tych wszystkich pacjentów którzy wymagają nagłej opieki chirurgicznej dla swoich zębów. Oprócz chirurgi stomatologicznej oferujemy również standardowe zabiegi dentystyczne jak Piaskowanie zębów, Wybielanie zębów lampami Beyond czy Leczenie zębów. Korzystając z usług naszego gabinetu stomatologicznego masz pewność, że zaopiekują się Tobą prawdziwi specjaliści w dziedzinie stomatologii.

  Data dodania: 27 01 2011 ·
 • Protetyk poznań »

  Co zrobić kiedy bolą Państwa zęby? Proszę zgłosić się do nas! Jesteśmy specjalistycznym centrum dentystycznym Laserdent oferującym pełen zakres metod leczenia zębów i możemy poradzić w każdym stomatologicznym problemie. W naszej przychodni działają różne poradnie m.in.: poradnia stomatologii zachowawczej, poradnia stomatologii dziecięcej, poradnia ortodontyczna oraz poradnia chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy również wybielanie zębów (poznań) czy zakładanie aparatów ortodontycznych. Wykonujemy zabiegi z użyciem najlepszego oraz najbardziej nowoczesnego sprzętu oraz gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nasz laser (poznań) jest jednym z najbardziej nowoczesnych! Naszym klientom oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, opartą na naszym doświadczeniu, wiedzy i najnowszych technologiach.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna i zachowawcza, ortodoncja oraz implantologia, to specjalizacja krakowskiej kliniki stomatologicznej Aesthetica Dermadent. Nasi pacjenci dotrzymują w tym miejscu kompleksową pomoc stomatologiczną. Przez wiele lat wytężonej pracy, udało nam się uzyskać miano kliniki renomowanej. Miało na to wpływ wiele czynników takich jak: doskonale wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów, nowoczesny sprzęt, atrakcyjne ceny, doskonała orientacja w tematyce dentystycznej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: Dentysta Kraków lub Stomatolog Kraków aby nas odnaleźć.

  Data dodania: 09 09 2012 ·
 • Dentysta Gdynia, Tani dentysta Gdynia, Wybielanie zębów Gdynia, wybielanie zębów Trójmiasto »

  Twoje zęby mogą być zdrowe, piękne i lśniące dzięki wybielaniu zębów Gdynia w gabinecie dentystycznym IdealDent. Nasze Wybielanie zębów Gdynia odbywa się na wiele sposobów. Może to byc za pomocą lampy BEYOND w gabinecie. Cały taki zabieg wybielania zębów trwa ok. 60 minut. Zabieg ten polega na trzykrotnym nałożeniu na zęby żelu wybielającego BEYOND oraz naświetleniu go specjalną lampą ? akceleratorem BEYOND. Sprawdź teraz jak szybko i łatwo możesz uzyskać białe i zdrowe zęby. Zapraszamy do gabinetu IdealDent w Gdyni. Jak Wybielanie zębów Trójmiasto - to tylko z IdealDent!

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Villa Dentica to specjalistyczny i komfortowy gabinet stomatologiczny przy Bronowickiej w Krakowie. W naszej ofercie znajduje się: leczenie kanałowe (endodoncja), korony ceramiczne i korony pełnoceramiczne, implanty, piaskowanie zębów, wybielanie zębów i stomatologia estetyczna. Nasze doświadczenie, wiedza zdobywana i pogłębiana na licznych kursach w kraju i za granicą oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta - pozwalają nam na skuteczne i ambitne podejmowanie leczenia. Na wszystkie usługi dajemy gwarancję. Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik usług oraz atrakcyjne promocje. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 08 2012 ·
 • Profesjonalna przychodnia stomatologiczno-protetyczna. Zabiegi prowadzone są na doskonałym poziomie. Dokonują ich doskonale doświadczeni lekarze. Mamy w wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt, np. aparaturę do usuwania kamienia oraz elektroniczne aparaty rentgenowske. Wykonujemy usługi związane z protetyką a także protetyką. Zrażony aktualną jakością u swojego dentysty? Wejdź do rzeszy naszych zadbanych klientów. Nasza przyjazna drużyna sprawi, że będziesz się czuł jak we własnym fotelu. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 06 02 2011 ·
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  W gabinetach B-dental czeka na Państwa profesjonalna kadra, która zapewni najwyższej jakości kompleksowe, bezbolesne leczenie w miłej atmosferze. W Bdental stosujemy nowoczesne metody profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Aby podnieść Państwa komfort B dental zaopatrzone jest w najnowocześniejsze aparaty pantomograficzne, RTG, radiowizjografy, czy mikroskopy, co umożliwia naszym Pacjentom pełną diagnostykę na miejscu. Oferujemy Państwu: implanty, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, periodontologię, nowoczesną protetykę, ortodoncję, endodoncję mikroskopową, rentgenodiagnostykę, leczenie bruksizmu,leczenie bólu głowy, chirurgię stomatologiczną. Likwidujemy ból i stres, przywracamy zdrowie i piękny uśmiech.Zapraszamy do B-dental.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwykle w przypadku wybielania zębów, uważa się, iż skutkiem ubocznym takiego zabiegu jest nadwrażliwość zębów. Jednak na ogół jest to tylko tymczasowe i co ciekawe nie zawsze musi być spowodowane samym zabiegiem wybielania zębów. Po pierwsze tego rodzaju zabiegi prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów tak więc dokładają oni wszelkich starań do tego, aby tego rodzaju uczucie nadwrażliwości nie towarzyszyło pacjentowi przez długi okres czasu. W przypadku gdy chodzi o wybielanie laserowe ciekawostką jest fakt, iż nadwrażliwość powodować mogą niektóre rodzaju żelów wykorzystywane przy tego rodzaju zabiegach.

  Data dodania: 13 09 2011 ·
 • Gabinet Centrum stomatologiczne Gdańsk, Dentysta - Implanty, Protetyka, Stomatolog, Wybielanie zębów Gdańsk, TrójmiastoOfertujemy Państwu usługi : -Implanty, korony, mosty, licowki porcelanowe-Wybielanie zębów lampą BEYOND i metodą nakładkową-Nowoczesna protetyka stomatologiczna-Stomatologia estetyczna, kosmetyczna-The Wand - bezbolesne znieczulenieMamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego nowoczesnego Centrum Stomatologicznego zlokalizowanego w samym centrum Gdańskiej Starówki.Centrum Stomatologiczne prowadzone jest przez Anne Grodzką - Sarzyńską lekarza stomatologa protetyka, kończącą obecnie specjalizację - Master of Prosthodontics na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie, oraz Jerzego Lasowskiego, prowadzącego pracownię protetyczną. Posiadamy własną pracownię protetyczną na miejscu, i jako jedna z niewielu klinik stomatologicznych zapewniamy bezposrednia współpracę pomiedzy pacjentem a lekarzem i technikiem w trakcie wykonywania pracy protetycznej. Pozwala to na zaprojektowanie uśmiechu dopasowanego do indywidualnych cech i rysów twarzy. Potrzeby i zadowolenie naszych pacjentów są dla nas priorytetem. Chcąc zapewnić usługi na najwyższym poziomie regularnie uczestniczymy w kursach i sympozjach specjalistycznych, wdrażamy najnowsze osiągnięcia współczesnej stomatologii.

  Data dodania: 20 09 2011 ·
 • Centrum Ortodoncji i Implantologii Odent inwituje Was do skorzystania ze swoich usług. Na rzecz naszych pacjentów przygotowaliśmy dla przykładu takie usługi jak ortodoncja, protetyka czy wybielanie zębów. Nasi pacjenci mają też ewentualność wytworzenia implantów. Nasz gabinet dentystyczny odszukają Państwo w Warszawie na ulicy Nowoursynowskiej 145E. Każde usługi czynimy pielęgnując o najwyższą jakość usług, wykorzystując równocześnie najświeższe zdobycze technologi stomatologicznej. Dowolny zabieg wykonywany jest z użyciem znieczulenia.

  Data dodania: 24 11 2011 ·
 • Liga-Dent zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zapraszamy do przyjaznego gabinetu stomatologicznego dla dzieci i dorosłych. Miła atmosfera podczas zabiegu, konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje. Dogodne godziny przyjęcia, szeroka oferta usług, doświadczona kadra. Zabiegi w znieczuleniu. W zakresie usług: stomatologia zachowawcza dla dzieci i dorosłych; ortodoncja - aparaty ruchome; protetyka - protezy bezklamrowe; RTG zębów; wybielanie zębów; chirurgia stomatologiczna

  Data dodania: 01 12 2011 ·
 • Extrasmile - z nami będziesz mieć piękny uśmiech - u nas wybielanie zębów bezbolesną i szybką metodą kosztuje niewiele. Nasz salon znajduje się w Rzeszowie.
  Ludzie z przebarwionymi zębami, mogą mieć bielsze zęby do 6 odcieni. Szwajcarska metoda Extrasmile jest stosowana w ponad 60 gabinetach kosmetycznych w Szwajcarii. Z naszych usług skorzystało już bardzo wiele osób, mamy zadowolonych klientów w całej Polsce, dołącz do nich już dziś.

  Data dodania: 08 02 2012 ·