Gabinet pomocy - Sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń

Gabinet pomocy - Sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń Zespół terapeutów - Hipnoza - leczenie alkoholizmu, depresja. Poradnia i prywatny gabinet pomocy - Łódź, Ciechanów i Warszawa. Terapia grupowa i indywidualna. Coraz więcej ludzi poszukuje alternatywnych rozwiązań, należy sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń. Terapia: depresja, nerwice, stres, anoreksja, bulimia, alkoholizm - leczenie alkoholizmu, narkomania i palenie. Specjaliści, poradnie - w praktyce dla dobra pacjenta.

Szczegóły strony www.hipnoza.pl:

Podlinkuj stronę www.hipnoza.pl:

Gabinet pomocy - Sięgnąć do wewnętrznej przyczyny zaburzeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Psychoterapeuta Warszawa Oferta gabinetu psychologicznego i psychoterapeutycznego dotyczy profesjonalnej indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Przyjmuję osoby cierpiące z powodu nerwic, depresji i zaburzeń odżywiania, znajdujących się w sytuacjach kryzysowych. Prowadzę także terapię par i małżeństw. Oferuję pomoc dla osób, których cierpienie uniemożliwia odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Mój gabinet położony jest w pobliżu stacji metra na Pl. Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Helianthus - Psycholog Warszawa »

  Helianthus - Psycholog Warszawa W naszym życiu trafiają się chwile zwątpienia, kiedy nie wiemy, jak się zachować, jak poradzić sobie z narastającymi trudnościami. Dzisiaj mamy to szczęście, że coraz bardziej ceniona pomoc dobrego psychologa jest tak łatwo dostępna. Jako że jesteśmy zajęci codziennymi obowiązkami, często brakuje nam czasu na spotkanie z terapeutą. W związku z tym na stronie gabinetu psychologicznego Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów) znajdziemy możliwość skorzystania z usług psychologa on-line. Tym samym możemy umówić się na wizytę w gabinecie psychologicznym lub przeprowadzić rozmowę z psychologiem nie wychodząc z domu. Profesjonalnie, wygodnie i efektywnie.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości ? nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Celem, jaki sobie stawiamy jest pomoc i wsparcie naszych klientów w nabywaniu nowych umiejętności i budowaniu strategii radzenia sobie z wyzwaniami życia. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę. Osobom z Krakowa polecamy również stronę psycholog Kraków. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa Witryna internetowa powstała wyjątkowo dla ludzi z stolicy, którzy poszukują oraz wymagają wizyt u lekarza z dziedziny psychiatrii. W witrynie zamieszczone są materiały dotyczące psychiatrii, w szczególności różnych form leczenia, które są stosowane w obecnym kurowaniu różnych schorzeń psychologicznych. Wszystkie teksty przystosowane
  wprzejrzysty sposób i za pomocą języka jasnego też dla niedoświadczonych osób. Prosta witryna daje możliwość bezproblemowe poruszanie się po niej a także korzystanie ze znajdujących się tam porad.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Sosnowiec »

  Psycholog Sosnowiec Zapraszamy Państwa do leczenia w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Instytut Zdrowia Centrum. Znajdziecie tu Państwo niepowtarzalną atmosferę, miłą, profesjonalną obsługę, odpowiadającą najwyższym standardom. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają nowoczesne, wyposażone w najnowszy sprzęt diagnostyczny, gabinety stomatologiczne i specjalistyczne. Nasi lekarze zatrudnieni są w renomowanych szpitalach klinicznych na Śląsku, są to cenione w środowisku medycznym autorytety. Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów, zarówno w zakresie leczenia stomatologicznego, jak i opieki pediatrycznej, alergologicznej, chirurgicznej, dermatologicznej czy laryngologicznej. Mali pacjenci Instytutu przyjmowani są w specjalnie zaaranżowanych gabinetach, przez przeszkolonych do pracy z dziećmi specjalistów, aby wizyta stomatologiczna czy lekarska nie była tylko przykrą koniecznością. Jesteśmy przekonani, że każdy kto odwiedzi naszą placówkę, pozostanie pod opieką Instytutu. U nas m.in: ortodonta Sosnowiec, ginekolog Sosnowiec.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica natręctw »

  Nerwica natręctw Serwis jest zbiorem wiedzy o ZOK i zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych.
  Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne to choroba psychiczna, której przyczyną są rozmaite czynniki, zarówno biologiczne jak i
  genetyczne. Pozostałymi czynnikami mogącymi wywoływać tę chorobę są uwarunkowania społeczne a
  zwłaszcza systuacja w domu rodzinnym.
  Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne są znane od bardzo dawna. W tym czasie wielokrotnie zmieniały się teorie na temat
  sposobów radzenia sobie z tą chorobą.
  Aby rozpoznać nerwicę natręctw muszą występować utrzymujące się przez dłuży czas charakterystyczne objawy. Objawami tymi są np. częste mycie rąk, obsesyjne dbanie o porządek, sprawdzanie zakmnięcia drzwi i
  inne. Chory wykonuje te czynności ze strachu, że zaniechanie którejś z nich sprowadzi na niego lub osoby
  mu bliskie swoistą karę (np. ciężką chorobę). Osoba cierpiąca na nerwicę jest świadomy absurdu zarówno samego lęku jak
  i rytuałów mających oddalić napięcie związane z ich niewykonaniem.
  Przez swój charakter objawy OCD często są łatwe do zauważenia przez otoczenie chorego. I właśnie niepokój osób bliskich często jest powodem rozpoczęcia leczenia. W przypadku ZOK zaleca się zarówno leczenie farmakologiczne jaki i psychoterapię, które to metody uzupełniają się wzajemnie.
  Psychoterapeutą może być psychiatra lub psycholog po ukończeniu specjalnego szkolenia zakończonego
  otrzymaniem certyfikatu. Certyfikat ten potwierdza, że dana osoba ma odpowiednią więdzę na temat leczenia ZOK.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Psycholog Wrocław Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii uzależnień oraz terapii pedagogicznej dla dzieci i młodzieży. Pomagamy w walce różnymi przypadłościami, jak: napady lęku, nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju uzależnienia, a także dysleksja i inne problemy związane z nauką. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Uzależnień Warszawa »

  Leczenie Uzależnień Warszawa Nazywam się Robert Rutkowski i osobistą stronę poświęcam zagadnieniom i problemom powiązanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych. Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Oferta moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi sprawami. Zaprezentuję tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Wiele uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Robert Rutkowski jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum terapii PROMITIS - psychiatra Warszawa, psychiatra Kraków W Centrum Terapii PROMITIS oferujemy kompleksową terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychologii, psychoterapii, seksuologii, pedagogiki, logopedii, integracji sensorycznej,wczesnej interwencji diagnozy i terapii autyzmu, diagnozy i terapii zespołu Aspergera, terapii biofeedback. Centrum Terapii PROMITIS oferuje kompleksową terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychologii, psychoterapii, seksuologii, pedagogiki, logopedii, integracji sensorycznej, wczesnej interwencji diagnozy i terapii autyzmu, diagnozy i terapii zespołu Aspergera, terapii biofeedback. Dla każdego klienta stworzymy indywidualne i skorelowane ze sobą programy terapeutyczne. Nasz psychiatra i psycholog udzielają porad również w języku angielskim. W razie potrzeby psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe. Skutecznie pomogą Ci nasi specjaliści: lekarz psychiatra, psychiatra dziecięcy, psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, pedagog specjalny, logopeda, rehabilitant, terapeuta integracji sensorycznej. Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami (stres w szkole, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja i inne), z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką (dysleksja, dysgrafia, ADHD, niechęć do nauki), problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, nadwaga), uzależnienia, problemy wieku dojrzewania (kompleksy, konflikty w domu i w szkole, zaburzenia adaptacyjne). Oferujemy również wszechstronną pomoc terapeutyczną dla dzieci i młodzieży z deficytami rozwojowymi, jak zespół Aspergera oraz autyzm, mózgowe porażenie dziecięce i inne.Psychiatra Warszawa i Psychiatra Kraków - zapraszamy!

  Data dodania: 09 09 2011 ·
 • Poradnia pedagogiczno psychologiczna Wrocław »

  Poradnia pedagogiczno psychologiczna Wrocław Szukasz bardzo dobrej poradni pedagogicznej we Wrocławiu? W tym momencie znalazłeś ! U nas czeka na Ciebie pierwsza wizyta za darmo! W tej poradni psychologiczno pedagogicznej nikt nie będzie Was osądzał, gwarantujemy poufność oraz dyskrecje - poradnia pedagogiczna Wrocław. Jeżeli chcesz dobrze poznać Siebie odwiedź nas. Udzielimy profesjonalnej pomocy Tobie i Twojej rodzinie. Oferujemy szeroki zakres pomocy specjalistycznej między innymi: problemy z alkoholem, wspieranie uzdolnień dzieci i wiele więcej. Skontaktuj się z naszą poradnia psychologiczno pedagogiczna Wrocław.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »