Podkategoria: Perfumy

 • Konsultantka Avon to zajmujące zajęcie, doskonałe dla osób pragnących pogodzić swoją pracę etatową z życiem prywatnym albo chcącej zwyczajnie w banalny sposób zorganizować kolejne pieniądze. Zapewnia pozyskiwanie kolejnych kontaktów społecznych, a też na bieżąco daje poznać nowości kosmetyczne. Sama ustalasz sobie punkt docelowy i kierujesz się do jego wykonania i poświęcasz tyle wysiłku ile możesz. Stając się konsultantką Avon masz okazję stać się niezależną finansowo.
  Jeżeli nie masz pojęcia jak stać się konsultantką Avon zachęcam do obejrzenia mojej strony i poznania szczegółów współdziałania.

  Data dodania: 19 08 2012 ·
 • Wywodząca się ze Szwecji marka Oriflame, słynie z produkcji naturalnych i nietestowanych na zwierzętach kosmetyków. Swoje produkty firma dystrybuuje poprzez sieć współpracujących z nią Konsultantów, dla których współpraca z Oriflame to szansa na dorobienie do pensji oraz tańsze kosmetyki. Dla wielu Konsultantów współpraca z Oriflame jest sposobem na rozwinięcie swojego własnego i niezależnego biznesu. Zapraszam do odwiedzenia strony i zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 28 08 2012 ·
 • Nasz internetowy serwis (perfumeria internetowa)z pachnidłami oferuje sprzedaż artykułów sławnych marek. Nabędziesz u nas obszerną gamę perfum w odmiennych objętościach a także najlepszych cenach. Sprzedawane produkty w naszym sklepie nie potrzebują reklamy, są to świetne perfumy damskie znane i lubiane, a do tego wszystko w najlepszych cenach.. Zależy nam na wysokiej jakości serwisu i na zadowolonych klientach. Aby zapłacić potrzebujesz tylko konto w banku lub kartę kredytową.

  Data dodania: 15 11 2011 ·
 • Feromony to związki chemiczne, występujące powszechnie u zwierząt i w pewien sposób są odpowiedzialne za relacje pomiędzy osobnikami tego samego gatunku ale różnej płci. W zależności od funkcji jaką pełnią mogą przyciągać lub oddalać od siebie przedstawicieli tego samego gatunku. Mają podstawowe znaczenie w życiu płciowym, bowiem wabią podświadomie osobniki przeciwnej płci. Z tą rolą związana jest coraz większa popularność preparatów, które je zawierają, czyli feromonów. Wiele sklepów oferuje je jako doskonały sposób wspomagania własnej atrakcyjności w oczach osób przeciwnej płci. Wykorzystywany jest tutaj fakt, że feromony są substancjami bezzapachowymi i działającymi na organizm człowieka w sposób nieuświadomiony. Dlatego w naszym sklepie kupisz te afrodyzjaki z zapachem, który lubisz.

  Data dodania: 21 02 2012 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

(1) , (4) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (4) , (1) , (2) , kosmetyki (26) , (1) , (1) , (9) , (1) , (1) , (1) , (1) , (2) , (4) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (1) , (3)

Perfumy - nowa strona:

Adres: