Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa Męczą nas kłopoty z bezsennością? Presja otoczenia jest nie do niesienia? miewamy kłopoty z nawiązywaniem relacji? Czujemy się zmęczeni i osamotnieni? Każda z tych sytuacji może być znakiem, że problemy zaczynają być ponad nasze siły. To nic wyjątkowego ? każdego dnia walczymy z nimi ? z lepszym lub gorszym skutkiem. Kiedy jednakże wiemy, że nie radzimy sobie ? dobrze byłoby pomyśleć nad skorzystaniem z wsparcia psychologa. Wyspecjalizowany zespół, który posiada już wieloletnie doświadczenie, przygotowany został do rozwiązywania zróżnicowanych problemów ? wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań klienta. Na stronie Centrum-Ja (warszawa Ursynów) można znaleźć pełną ofertę oraz przydatne informacje dotyczące poradni i zespołu pracowników.

Szczegóły strony www.centrum-ja.pl:

Podlinkuj stronę www.centrum-ja.pl:

Psycholog Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Seksuolog Szczecin »

  Seksuolog Szczecin Specjalnie dla państwa stworzyliśmy miejsce, w którym będziesz mógł porozmawiać na każdy ważny dla Ciebie temat. W miłym otoczeniu i ciepłej atmosferze, pomożemy Ci w Twojej trudnej sytuacji życiowej. W gabinecie psychologicznym w Szkole dla Rodziców oczekuje na Państwa psycholog. Służy on doskonałą pomocą i skutecznym leczeniem. Rejestracja jest telefoniczna a terminy do uzgodnienia. Wszystko odbywa się z należytą dokładnością, i z zachowaniem dyskrecji.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Helianthus - Psycholog Warszawa »

  Helianthus - Psycholog Warszawa W naszym życiu trafiają się chwile zwątpienia, kiedy nie wiemy, jak się zachować, jak poradzić sobie z narastającymi trudnościami. Dzisiaj mamy to szczęście, że coraz bardziej ceniona pomoc dobrego psychologa jest tak łatwo dostępna. Jako że jesteśmy zajęci codziennymi obowiązkami, często brakuje nam czasu na spotkanie z terapeutą. W związku z tym na stronie gabinetu psychologicznego Helianthus (Psycholog Warszawa Mokotów) znajdziemy możliwość skorzystania z usług psychologa on-line. Tym samym możemy umówić się na wizytę w gabinecie psychologicznym lub przeprowadzić rozmowę z psychologiem nie wychodząc z domu. Profesjonalnie, wygodnie i efektywnie.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Psychoterapia Poradnia, którą pragnę Ci teraz przedstawić to centrum psychoterapii. Uzyskasz tutaj pomoc od najbardziej wykwalifikowanych specjalistów, poziomy cenowe nie są bardzo drogie dlatego też wszyscy pacjenci mogą sobie pozwolić na taką wizytę. Oferta zawiera takie porady jak terapia uzależnień, którą jesteśmy w stanie poprawić układy w każdym związku. Zapraszamy do zaznajomienia się z tą bogatą ofertą i skorzystana z usług centrum psychoterapii.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Szczecin - terapia indywidualna »

  Psychoterapeuta Szczecin - terapia indywidualna Fachowa pomoc psychologiczna oraz psychoterapia młodzieży oraz dorosłych. Prowadzenie działań w oparciu o terapię psychodynamiczną, dzięki której można zmierzyć się z ukrywanymi potrzebami i standardami, jakie formują nasze życie. Usługi doradcze, psychoedukacja oraz instruktaże socjoterapeutyczne świadczone przez biegłego oraz wykwalifikowanego psychologa z rekomendacją Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Miłe i dyskretne wizyty zawsze w ustalonym terminie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa DIADA oferuje pomoc osobom, które rozpoznają u siebie objawy depresji, nerwicy lub cierpią na zaburzenia odżywiania. Nasz gabinet psychologiczny i psychoterapeutyczny oferuje indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Prowadzimy psychoterapię nerwic, depresji, fobii, ADHD. Pomagamy w sytuacjach kryzysowych. Zajmujemy się także terapią małżeńską. Gabinet znajduje się w zacisznym miejscu na Żoliborzu, blisko stacji metra. Zapewniamy anonimowość i dyskrecję. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące dokonać zmian w swoim życiu, lub u których cierpienie utrudnia codziennie funkcjonowanie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Sosnowiec »

  Psycholog Sosnowiec Zapraszamy Państwa do leczenia w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Instytut Zdrowia Centrum. Znajdziecie tu Państwo niepowtarzalną atmosferę, miłą, profesjonalną obsługę, odpowiadającą najwyższym standardom. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają nowoczesne, wyposażone w najnowszy sprzęt diagnostyczny, gabinety stomatologiczne i specjalistyczne. Nasi lekarze zatrudnieni są w renomowanych szpitalach klinicznych na Śląsku, są to cenione w środowisku medycznym autorytety. Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów, zarówno w zakresie leczenia stomatologicznego, jak i opieki pediatrycznej, alergologicznej, chirurgicznej, dermatologicznej czy laryngologicznej. Mali pacjenci Instytutu przyjmowani są w specjalnie zaaranżowanych gabinetach, przez przeszkolonych do pracy z dziećmi specjalistów, aby wizyta stomatologiczna czy lekarska nie była tylko przykrą koniecznością. Jesteśmy przekonani, że każdy kto odwiedzi naszą placówkę, pozostanie pod opieką Instytutu. U nas m.in: ortodonta Sosnowiec, ginekolog Sosnowiec.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Ośrodek leczenia uzależnień Idealna okazja - obniżka cen dla naszych pacjentów. Sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu w woj. małopolskim - ośrodek leczenia alkoholizmu. Poszukujesz pomocy dla siebie bądź dla swoich bliskich, rodziny? Proponujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych oraz DDA, kursy terapeutyczne, mitingi AA, to znaczy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, detoksykacja organizmu. Mamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to by Ci pomóc w takim przypadku wejdź na naszą stronę, zaznajom się w wiadomościami i skontaktuj się. Pomożemy Tobie zwalczyć nałogowy kłopot, staniesz się kolejny raz zadowolonym człowiekiem patrzącym z optymizmem na kolejny dzień. Zapraszamy do naszego ośrodka.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica »

  Nerwica Trzymsie.pl to psychologiczny serwis społecznościowy poświęcony zaburzeniom psychicznym i ludziom na nie cierpiącym. Portal ma na celu pomóc ludziom poprzez wymianę doświadczeń, porad i spostrzeżeń w walce z różnymi chorobami psychicznymi, jak nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania czy snu.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Psycholog Wrocław Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii uzależnień oraz terapii pedagogicznej dla dzieci i młodzieży. Pomagamy w walce różnymi przypadłościami, jak: napady lęku, nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju uzależnienia, a także dysleksja i inne problemy związane z nauką. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Uzależnień Warszawa »

  Leczenie Uzależnień Warszawa Nazywam się Robert Rutkowski i osobistą stronę poświęcam zagadnieniom i problemom powiązanym z używaniem, nadużywaniem i uzależnieniem od legalnych i nielegalnych substancji psychoaktywnych. Mowa o narkotykach, narkomanii, dopalaczach, profilaktyce uzależnień i detoksykacji. Oferta moja dotyczy dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin osób z tymi sprawami. Zaprezentuję tu wszystkim zainteresowanym wybrane fragmenty moich wykładów, szkoleń, publikacji prasowych oraz wybrane fragmenty wystąpień medialnych. Wiele uwagi poświęcam profilaktyce uzależnień i zachowań ryzykownych wśród dzieci i młodzieży oraz zdrowemu stylowi życia, jako alternatywie dla ucieczki w świat iluzji. Robert Rutkowski jest certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagog, wykładowca specjalizującym się w profilaktyce uzależnień od substancji psychoaktywnych i zachowań ryzykownych.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »