Psychoterapeuta Szczecin - terapia indywidualna

Fachowa pomoc psychologiczna oraz psychoterapia młodzieży oraz dorosłych. Prowadzenie działań w oparciu o terapię psychodynamiczną, dzięki której można zmierzyć się z ukrywanymi potrzebami i standardami, jakie formują nasze życie. Usługi doradcze, psychoedukacja oraz instruktaże socjoterapeutyczne świadczone przez biegłego oraz wykwalifikowanego psychologa z rekomendacją Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Miłe i dyskretne wizyty zawsze w ustalonym terminie.

Szczegóły strony psychoterapia-szczecin.org:

Podlinkuj stronę psychoterapia-szczecin.org:

Psychoterapeuta Szczecin - terapia indywidualna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Poznań »

  Działamy w branży medycznej jako prywatna placówka psychologiczna oraz psychoterapeutyczna i oferujemy profesjonalną pomoc osobom potrzebującym pomocy specjalisty w tej dziedzinie. Pragniemy wesprzeć zarówno tych szukających rozwiązania swoim problemów, jak i osoby pragnące dążyć do uzyskania większej satysfakcji ze swojej egzystencji. Indywidualna psychoterapia jest skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu psychoterapeutycznego ZMIANA.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Oferta gabinetu psychologicznego i psychoterapeutycznego dotyczy profesjonalnej indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Przyjmuję osoby cierpiące z powodu nerwic, depresji i zaburzeń odżywiania, znajdujących się w sytuacjach kryzysowych. Prowadzę także terapię par i małżeństw. Oferuję pomoc dla osób, których cierpienie uniemożliwia odczuwanie radości i satysfakcji z życia. Mój gabinet położony jest w pobliżu stacji metra na Pl. Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Idealna okazja - obniżka cen dla naszych pacjentów. Sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu w woj. małopolskim - ośrodek leczenia alkoholizmu. Poszukujesz pomocy dla siebie bądź dla swoich bliskich, rodziny? Proponujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych oraz DDA, kursy terapeutyczne, mitingi AA, to znaczy spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, detoksykacja organizmu. Mamy bardzo dobre warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to by Ci pomóc w takim przypadku wejdź na naszą stronę, zaznajom się w wiadomościami i skontaktuj się. Pomożemy Tobie zwalczyć nałogowy kłopot, staniesz się kolejny raz zadowolonym człowiekiem patrzącym z optymizmem na kolejny dzień. Zapraszamy do naszego ośrodka.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii uzależnień oraz terapii pedagogicznej dla dzieci i młodzieży. Pomagamy w walce różnymi przypadłościami, jak: napady lęku, nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju uzależnienia, a także dysleksja i inne problemy związane z nauką. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Toruń »

  Rozmowa z Jagodą Josiak, psychoterapeutą, trenerem i pedagogiem z Centrum Psychoterapii i Rozwoju PERSON. Prowadzi terapie indywidualną, par/małżeństw i rodzin, a dodatkowo szkolenia rozwoju osobistego. Czym jest konsultacja psychologiczna, interwencja kryzysowa,psychoterapia? Konsultacja psychologiczna: Konsultacja psychologiczna może mieć charakter porady psychologicznej lub interwencji kryzysowej. W pierwszym przypadku rozmowa z psychologiem ma możliwość okazać się bardzo pomocna w zrozumieniu siebie i spersonalizowanej sytuacji życiowej, jak i zrozumieniu innych osób. Spojrzenie na problem z różnych perspektyw umożliwia w obiektywny sposób analizować różnorakie warianty i ich konsekwencje zanim podejmiemy poważną decyzję życiową. Interwencja kryzysowa dotyczy poważnej i trudnej sytuacji kryzowej, w której znalazła się osoba tj. kłopoty w rodzinie, w życiu towarzyskim, zawodowym i wymaga intensywnej pracy psychoterapeutycznej skierowanej na rozwiązanie dylematu. W obu przypadkach poradę psychologiczna ogranicza się do paru spotkań, trwających po 60 minut. Psychoterapia: Psychoterapia jest możliwością rozwiązywania problemów indywidualnych i leczenia zaburzeń emocjonalnych podczas kontaktu z terapeutą. Pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych, zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Proces psychoterapii wiąże się ze stopniowym odkrywaniem  źródeł indywidualnych trudności, lepszym rozumieniem istoty i znaczenia wewnętrznych przeżyć oraz relacji z innymi. Proces psychoterapii obejmuje przeważnie od kilku do kilkudziesięciu sesji terapeutycznych, zależnie od dylematu i zastosowanej metody.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Strach i opory przed rozmawianiem o własnych problemach wciąż dotyczą sporej części naszego społeczeństwa. Tymczasem wielu z nas potrzebuje profesjonalnej pomocy w związku z uzależnieniami, stresem, z którym nie potrafimy sobie poradzić, czy też z kryzysem w rodzinie lub małżeństwie. Niezwykle ciekawy jest sposób, w jaki próbuje poradzić sobie z tym współczesna psychoterapia.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje, psychoterapia indywidualna, dla par, rodzin, psychoterapia grupowa ? to formy pomocy osobom, które borykają się z różnymi problemami na tle psychicznym. Z psychoterapii powinno się skorzystać wówczas, gdy jakaś sytuacja lub stan wywołują cierpienie lub dyskomfort psychiczny, zaś dotychczasowe techniki radzenia sobie z tym nie pomagają. Zapraszamy do pracowni Humani w Poznaniu, gdzie w fachowy sposób pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym.

  Data dodania: 03 12 2011 ·
 • Psycholog Wrocław »

  Alterego zapewnia fachową pomoc osobom walczącym z problemami psychicznymi.
  Na wsparcie mogą tam liczyć np. cierpiący na depresję oraz stany lękowe.
  Wrocław jest miejscem, w którym dobry psycholog z tej praktyki świadczy swe usługi.
  Nad jakością usług czuwają lekarze, pracujący na co dzień w różnych przychodniach.
  Oferta stworzona została dla osób dorosłych, jak i dla młodzieży.
  Zadaniem gabinetu jest pomoc pacjentom w odzyskaniu równowagi psychicznej.Tego rodzaju terapia ma za zadanie poprawienie komfortu życia klienta.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czy myślałeś kiedyś nad tym jakie błędy popełniali opiekunowie w Twoim wychowaniu? Psychoterapia to działalność opierająca się na wzajemnym zaufaniu terapeuty i pacjenta. Aby strzec interesy klientów i pomagać specjalistom istnieje zestaw uniwersalnych, ważnych zasad etycznych obowiązujących w tym zajęciu.Nie ma jednej psychoterapii, składa się na nią kilka różnych podejść.W dzisiejszych latach psychoterapia jest na tyle rozwinięta, że pozwoli nam na zwalczenie większości problemów psychicznych. Dbajmy o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

  Data dodania: 04 09 2012 ·
 • Nowo otwarty gabinet psychoterapii w Krakowie, oferuje szeroki zakres usług w zakresie pomocy psychologicznej osobom zgłaszającym problemy takie jak depresja, lęk, zaburzenia odżywiania, nadmierna agresja, myśli samobójcze, czy problemy w relacjach z bliskimi. Oferowana pomoc to konsultacja psychologiczna lub psychoterapia w ramach ujęcia psychodynamicznego. Psychoterapia psychodynamiczna postuluje, że przyczyną patologicznych objawów może być trudność w radzeniu sobie z nieakceptowanymi potrzebami i intencjami, a także nabyty nieprawidłowy wzorzec relacji z bliskimi i otoczeniem. Praca orientuje się na uzyskaniu stabilnych efektów w ramach trudności zgłaszanej przez człowieka, a także na ogólnej poprawie funkcjonowania i większej zdolności do radzenia sobie z własnymi emocjami i dylematami. Gabinet oferuje bardzo konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 04 05 2013 ·