Podkategoria: Yorkshire Terrier

 • Fryzjer dla psów Prima Poznań to profesjonalny gabinet w którym znajdą Państwo między innymi:
  strzyżenie psów ras miniaturowych, średnich, dużych;
  trymowanie;
  obcinanie pazurów;
  czyszczenie uszu;
  kąpiele.
  Doświadczenie naszego fryzjera dla psów pozwala na stworzenie niebanalnych fryzur z zachowaniem standardów danej rasy. Podczas strzyżenia psów oraz innych zabiegów zwracamy przede wszystkim uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznym.
  Zapraszamy serdecznie do profesjonalnego gabinetu strzyżenia psów w Poznaniu.

  Data dodania: 11 02 2011 ·
 • Każdy właściciel psa, powinien dbać o swojego podopiecznego. Możliwości na zapewnienie psu godziwego życia jest wiele, warto jednak dbać o jego estetykę.
  Wszelkiego rodzaju dodatki także coraz częściej odgrywają dużą rolę. Jednak co powiecie na nowy trend jakim jest fryzjer dla psów ? Na czym dokładnie całość polega? To nic innego jak usługa strzyżenia, wykonywana na naszych psach.
  Właściciel psa może wybrać sobie dowolną fryzurę i stylistykę, a psi fryzjer urzeczywistni jego wyobrażenie.
  To wspaniałe uczucie, gdy możesz zobaczyć radosnego psa w nowej fryzurze, który czuje się wygodnie, niczym nie skrępowany z nową, lśniącą sierścią.

  Data dodania: 27 06 2012 ·
 • Jedyne takie miejsce w Polsce dla Ciebie i Twojego zwierzaka!Przedstawiamy Wam portal społecznościowy, który pomoże rozwijać wiedzę na temat różnych gatunków zwierząt. To tu będziecie mogli pochwalić się swoimi Pupilami i znaleźć niezbędne informacje dotyczące ich pielęgnacji i wychowania.Znajdziecie również bazę hodowli, lecznic, salonów piękności oraz hoteli dla zwierząt.Zarejestruj się, stwórz profil Twojego psa, kota, chomika...Jeśli prowadzisz lecznicę, hodowlę, salon piękności, hotel dla zwierząt przedstaw swoją działalność, aby każdy właściciel czworonoga mógł Cię znaleźć.Twórz z nami Encyklopedię, pisz artykuły z poradami, zbieraj punkty, wygrywaj nagrody, zacznij poznawać nowych ludzi, z taką samą pasją do zwierząt co Ty!Zapraszamy wszystkich do aktywnego korzystania z Portalu MyPupil.pl.

  Data dodania: 19 11 2011 ·

Najnowsze tagi związane z kategorią:

katalog (83) , (3) , (1) , (1) , (1) , (1) , poznań (113) , (1) , (2) , (1) , portal (15) , (1) , (1) , zwierzęta (4)

Yorkshire Terrier - nowa strona:

Adres: